2016 – 2017 Kış Sezonu Bayan Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı bayanların en büyük tutkuları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda yapılan çeşitli araştırmalar sonucunda ise bayanların alışveriş yaparken en çok para ve zaman harcadıkları ürünlerin ayakkabılar olması verilen önemi bir kez daha gözler önüne sermiştir. Bununla birlikte ayakkabı modası sürekli olarak değişmektedir. Genellikle kıyafetlerin şıklıklarını tamamlayan aksesuarların en önemlisi olan ayakkabı modelleri ile daha gösterişli bir görüntü elde etmek mümkündür.

2016 2017 kış sezonu bayan ayakkabı modelleri bu yılda farklı olarak modaya ayak uydurmuştur. Genellikle her yılın modası ile birlikte ayakkabı tercihleri de değişmektedir. Bu yıl en çok dikkat çeken ayrıntı ise kalın topuklu ve küt burunlu ayakkabılar olarak ifade edilmektedir. Pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra ayakkabı modelleri deri ayrıntıları ile dikkat çekmektedir. Son birkaç yıl boyunca zincir ve zımba modelleri ile zenginleşen ayakkabılarda bu sezonda zımbalar ve zincirler sıklıkla karşılaşılacak gibi görünüyor.

2016 2017 kış sezonu kadın ayakkabı modelleri arasında maskülen ve feminen tarzlar çok sık karşımıza çıkacaktır. Bununla birlikte rahatlıktan hoşlananlar için kalın taban düz ayakkabı modelleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda erkek ayakkabısını andıran rugan düz modellerde pantolon ve elbiseler ile sıklıkla kullanılmaktadır. Genel olarak kış ayakkabı modelleri arasında özellikle gençlerin en çok kullandığı postallarda bu yılın en çok kullanılan modelleri arasında yer almaktadır.

Feminenlikten hoşlanan bayanlar için ise ince topuk bantlı ayakkabılar kullanılmaktadır. Ayakkabılarda en çok süet derilerin kullanılması ise kışa uygun kalın bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır. Özellikle bu sezonda topuklu ayakkabıların içerisine giyilen çoraplar ise bu sezonda çok dikkat çekecek gibi görünüyor.

2016-2017 Bayan Ayakkabı Modelleri

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git