2016 2017 Yılı En Moda Renkleri

Her yıl çeşitli durumlara göre farklılık gösteren moda akımları ilginç görüntülere neden olmakla birlikte her yıl değişen parçalar renkleri de etkilemektedir. Her yılın en çok kullanılan ve kıyafetler üzerinde uygulanan favori renkleri bulunmaktadır. Bu durum mevsimlere ve kullanılan parçalara göre de değişiklik göstermektedir. Bu durumda 2016 2017 yılı moda renkleri de değişiklik göstermekle birlikte bayanlar için alışveriş sırasında bir fikir oluşturulabilir.

2016 2017 yılı moda renkleri özellikle kış ve sonbahar aylarında farklılık göstermekle birlikte birkaç sezondur olduğu gibi bu yılda kış aylarında beyaz renklerin en çok kullanılması dikkat çekici olarak ifade edilmektedir. Kış aylarında düşünülenin tam aksine beyaz ve ekru renklerin çok sık kullanıldığı ifade edilmektedir.

2017-en-moda-renkleri

Daha canlı giyinmek isteyenler için ise kırmızı tonları büyük dikkat çekmektedir. Özellikle daha çekici bir görünüm oluşturacak olan elektrik kırmızısının gömleklerde ve kazaklarda kullanılması canlı bir kışın bizimle olacağını ifade etmektedir.

2016 2017 yılı moda renkleri arasında baharat tonları sıklıkla yer almaktadır. Daha sade bir görüntü elde etmek isteyenler için daha bohem bir tarz yaratmaları açısından sıklıkla kullanılabilir. doğadan ilham alınarak mavi ve yeşil tonları da farklı bir şekilde kullanılabilir.

canli-renk-modasi

Tüm bunların yanı sıra moda renkler şimdiden kombin önerileri içerisinde yer almaktadır. Moda renkler içerisinde haki ve bordo renkleri her kış olduğu gibi bu kışında favori renkleri arasında yer almaktadır. Kış sezonunda koyu renklerin giyilmesi gerektiği gibi yanlış bir bilgi ifade edilmekle birlikte bu yıl bu kanının yanlış olduğu bununla birlikte açık tonların rahatlıkla kullandığı ifade edilmektedir. Renkler mağaza vitrinlerde yer almaya devam etti.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git