25 Adet Yeni Tığ İşi Çetik Örgü Modelleri

Çok aranan ve çok sevilen çetik örgü modelleri ile ilgili bir makale paylaşacağız sizlere bu yazımızda.Aslında çetik örmek çok zor değildir. Standart ya da amatör örgü tekniklerini bilen herkes örebilir. 5 şiş ile sadece haroşa kullanarak örebilirsiniz. Doğru ilmek sayısı ile başlayıp, eksiltme ve arttırmaları doğru olarak yapıp birkaç saat içinde çok şık bir çetik örgü modellerinden birine sahibi olursunuz. Kaldı ki; farklı renk ve desenleri uygulamak da sizin hayal gücünüze kalmıştır.

Tığ ile çetik örmek de çok kolaydır. Tığ kullanmayı, tırabzan yapmayı bilen herkes örebilir. Bu durumda internette yahut çevrenizde bulabileceğiniz bir modeli uygulamak mümkündür. Profesyonel veya usta seviyede bir örgü bilginiz var ise özgün pek çok model yaratabilirsiniz.Şiş kullanılacak ise; modeline göre 2 veya 5 şiş ile örülür. Annelerimizin klasik çetik modelleri daha çok 5 şiş ile örülen geometrik desenler yahut renk kombinasyonları kullanılmış modellerdir. Oysa bugün hanımlarımız çok güzel, çok farklı modellerde çetikler üretmektedir.

Çetik örgü modellerini anlatımlı olarak ilerleyen konularımızda sizler için paylaşacağız. Sadece modellerden ibaret olmayacak paylaşımlarımız her türlü örgü tekniğini ve yapılışını siz değerli takipçilerimiz ile paylaşacağız. Sizlere çetik örgü tekniği ile yapılmış örgü patik modelleri bulunuyor içlerinde kolay ve zor modeller mevcut fikir vermesi adına sizlere sunmak istedik.

Modern Çeyizlik Çetik Patik Örgü Modelleri

Galerimizdeki çetik patik örgü modelleri daha çok çeyizlere koyulabilecek tarzdan oldukça şık ve modern örgü patik örnekleri deneyerek birer tane örerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git