29 Adet Erkek Çocuk Örgü Şapka Modelleri

Yine yeniden çocuklarımız biricik yavrularımız için 1yumak.com’ dan size harika ve daha önce hiç göz göze gelmediğiniz örgü şapkalar ve bereler sunuyoruz. Sürekli örgü modelleri paylaşıyorsunuz hiç anlatım yapmıyorsunuz diyen hanımlar sizlere de çözüm sunuyor ve anlatımlı örgüler kategorimizi işaret ediyorum detaylı ve açıklamalı resim ve videolarla desteklenmiş çeşit çeşit örgü anlatımları bulabilirsiniz anlatımlı örgüler kategorimizde.

Sizlere bu ilk örgü bere ve şapka paylaşımımız değil, daha öncekiler nedir diye merak ediyorsanız. Erkek Çocuklar İçin Hayvan Süslemeli Bebek Şapka Ve Bereleri konumuzu inceleyerek farklı ve değişik örnekler görebilirsiniz. Yine çok popüler olan örgü şapka modelleri ve örneklerini verdiğimiz linkte izleyebilirsiniz.

Kış aylarında en çok kullanılan elişi örnekleri arasında örgü şapka örnekleri gelmesinin sebebi kış aylarının soğuk geçmesi ve çocukların ve yetişkinlerin baş kısımlarından çabuk üşütmelerinden dolayıdır. Bu yüzden örgü şapkaları sık sık örerek kullanıyoruz. Yetişkinler için şapka modellerini örmek ve kullandırmak kolay fakat çocuklara gelince iş biraz değişiyor.

Erkek Bebek Ve Çocuklar İçin Örgü Şapka Örnekleri Nasıl Seçilmeli ?

Peki neden erkek veya kız olsun çocuklarımıza örgü şapka ve bereler giydirmek zor ? Çocuklar biraz bu konuda tikli olduğudan başlarını sıkan şeylerden pek hoşlanmaz ve taktırmazlar ama havalar soğuk olduğunda anne ve babaların küçük yavrularını dışarı çıkarabilmeleri için bu bere ve örgü şapkaları giydirmek zorundadır.

Eğer sizlerde böyle bir sorunla karşılaşırsanız çizgi film karakterlerinden esinlenerek çizgi film karakterli örgü şapka ve bereler örebilirsiniz. Bu şekilde çocuklarımıza örgü şapka örneklerini giydirmek ve sevdirmek daha kolay olacaktır.Eğer bu şapkalara nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız bebek örgü modelleri kategorimizde ve amigurumi oyuncak kategorimizde birden fazla örnek bulabilirsiniz.

Erkek Bebek Ve Çocuklar İçin Birbirinden Sevimli Örgü Şapka Örnekleri Ve Tasarımları

Mesela erkek çocuklarımız tilki süslemeli örgü şapka ve atkısını denemeyi düşünebilir, veya çocuğunuzun sevdiği çizgi kahramanların örgü versiyonlarını internetten araştırarak bulabilirsiniz. Bizler sizlere fikir vermesi ve sizlerin işini kolaylaştırması açısından birden fazla popüler ve değişik süslemelerde örgü şapka örnekleri ve bere örneklerini bir araya getirdik. Fotoğraf galerimizde bu örneklerin hepsine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git