30 Adet En Sevilen Nako Örgü Modelleri

Hepimiz biliyoruz ki örgü dendiğinde ilk akla örgü ipleri şişler ve yün çileler geliyor. Tabi bu ürünleri yapan satan firmada nako firması olduğunu hepimiz biliriz. Nako örgü modelleri birbirinden şık ve güzel örneklerle doludur. Tabi bu işin hem üreticisi hemde tedarikçisi olunca nako örgü örnekleri pek revaçta ve aranılan elişi örgüleri oluyor. Nako zaman zaman örgü modellerine dair yapılışları kendi kurumsal sitesinde ve nako dergilerinde ücretsiz olarak paylaşmaktadır.

Tabi bu her model için geçerli değil firmanın belirlemiş olduğu bir modeli dergisinin o sayısında veya internet sitesi üzerinden örgü seven hanımlarla paylaşıyor. Bizde bu tarz nako örgü anlatımları ve yapılışları bulduğumuzda web sitemizde sizlerle paylaşacağız. Nako örgülerinin en sevilen parçaları nako örgü şal örnekleridir.

Hanımların baş tacı örgü örnekleri arasında şallar olduğundan nako örgüsü ararken en çok karşınıza çıkacak modeller nako şal modelleri olacaktır. Bizde bu yüzden yazımızda ve galerimizde şal örneklerine yer vereceğiz.

Nako Örgü Modelleri Örmede Kullanılan İplerin Özellikleri Nelerdir ?

Örgü örmek için illaki nako ip olması gerekmez fakat nako kullanarak ördüğünüz nako örgü erkek hırka modelleri olsun nako örgü şal modelleri olsun ipliğin kalitesinden dolayı biz hanımların en çok tercih ettiği iplikler arasındadır. Nakonun birden fazla ve değişik örgü iplikleri vardır. Bunlardan bazıları nako angora, nako saten, nako venüs örgü ipliği ve çok daha fazlası saymakla bitmez ama biz size en çok kullanılan örgü ipliklerden bahsetmek istedik.

Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz olunca nako örgü modelleri için kullanacağımız ip rengi ve modelide çok fazla olduğundan daha fazla sayma gereği duymuyoruz. Örgülerimizde nako gibi kaliteli iplere yer verdiğimizde sonuç olarak ortaya çıkan pırıl pırıl örgü hırkalar, örgü yelekler, örgü şallar ve çok daha fazlası oluyor. Sizde bu yüzden kullanabildiğiniz en güzel iplikleri kullanmaya çalışmalısınız.

En Yeni Nako Şal Ve Örgü Modelleri Fotoğraf Galeri

Sizlere aşağıda nako örgü iplikleri ile örülmüş birbirinden güzel örgü modellerini paylaşmak istedik. Eğer nako örgü modellerinin daha detaylı bilgilerine ulaşmak isterseniz ve daha fazla nako örgü modeli görmek isterseniz nako firmasının kendi web sitesini ziyaret ederek çeşit çeşit rengarenk elişi çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git