30 Adet Yazma Ve Tülbent Kenarına İşlenen İğne Oyaları

Tülbent kenarı örnekleri ve yazma kenarı örnekleri güzelliği ve gösterişli olması ile herkesi etkileyen el işi çalışmalarına birer örnek olmuştur. Aslında oya örneklerinin mazisi çok eskiye dayanmaktadır. Genellikle karşımıza tesbih iğne oyası modelleri, havlu kenarı örnekleri, tülbent kenarı iğne oyaları olarak karşımıza çokça çıkar.

Bu değişik ve farklı alanlarda yapılan iğne oyaları çalışmalarına benzer çalışmalarına ek olarak bu yazımızda yeni modeller ile karşılaşacaksınız.Genellikle hepsi paylaşım sitelerinden ve bu işle uğraşan hanımların yapmış oldukları el emeklerinden alıntılar yapılarak oluşturulmuş bir galeridir.Belkide bu yazımızı okuduktan sonra iğne oyası çalışmalarını ben neden yapamıyorum ? Ben de mi başlasam diyenler için bu işin çokta zor olamdığını belirtmek isteriz.

Eğer böyle bir düşünceniz varsa işe bir yerden başlayarak bu işi yakından takip etmeniz gerekmektedir. 1yumak facebook sayfamızda binlerce örgü sever hanım mevcut ve her gün değişik havlu kenarı örnekleri çocuk ve bebekleriniz için erkek bebek yelekleri ve süveterleri gibi çeşitli alanlarda paylaşımlar yapıyoruz. Bu saydıklarımız sadece bunlardan bazıları örgü nasıl örülür, anlatımlı örgüler gibi bir çok alanda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tülbent Ve Yemeni Kenarı Oyalarında Oya Modeli Seçimi

Tülbentlerde, yazmalarda ve yemeni oyalarında en çok tercih edilen resimli ve anlatımlı en güzel iğne oyaları oluyor. Neden derseniz zaten bir örneği çıkarmak için saatlerce uğraşıyorken resimli bir anlatım karşınızda olursa karşılaştığınız yeni tülbent ve yazma kenarı iğne oyasını daha pratik ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Eğer birde tülbent kenarı iğne oyası yapılışı ve videolu anlatımı var ise bu daha da güzel bir kaynak oluyor.

İğne oyası kategorimizde bu anlattığımız tarzda videolu anlatım şeklinde iğne oyası çalışmaları mevcuttur. Örnek vermek gerekirse burgulu iğne oyası çiçek modeli yapılışı videolu anlatım ve iğne oyası dağ nasıl yapılır videolu anlatım konularımızı inceleyebilirsiniz. Diğer bir konu ise iğne oyası ve iğne oyalarını hangi alanda kullandığınıza bağlı eğer namaz başörtüleri tülbent kenarı ve yazma kenarı örnekleri içerisinde kullanacaksanız, seçeceğiniz modeller de önemlidir. Daha çok sade ama gösterişli iğne oyası örneklerini tercih etmeniz gerekecektir.Gündelik veya bohça için iğne oyası modelleri tercih edecekseniz bu seçim daha farklı olacaktır. Bu söylediklerimize göre seçimlerinizi yaparsanız sonuç sizi daha tatmin edecektir.

Yazma Ve Tülbent Kenarı İçin En Kullanışlı İğne Oyası Örnekleri

Pinterest, facebook gibi iğne oyası sever hanımların profillerinden elde ettiğimiz bu güzel iğne oyası  çalışmalarını sizler için derledik. Gerçekten çok zaman harcanarak ve emek gösterilerek yapılmış yapan hanımların her birinin ellerine sağlık şiş, tığ ve örgü aparatlarıyla örülen tüm çalışmalara web sitemiz 1yumak.com’ da yer vermeye çalışıyoruz.

Umarım siz değerli takipçilerimizi bu konuda tatmin edebiliyoruzdur. Aşağıda bulunan tülbent ve yazma kenarı örneklerini 2017-2018 sezonunda gelinlik kızların bohçalarında değerlendirebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git