30 Dakikada El Örgüsü Atkı Veya Kaşkol Yapılışı

Hanımlar şişle tığla ve benzeri bir çok şekil ve aparatla mutlaka elişi veya örgü modellerini çıkarmışsınızdır. Fakat bugün sizlere bahsedeceğim örgü tekniği oldukça hoşunuza gidecek tarzdan olacak. Bu kez örgümüzde hiçbir aparat kullanmayacağız. Peki nasıl mı olacak yazımızın devamını soluksuz bir şekilde okumanızı tavsiye ediyorum.

Sevgili hanımlar 30 dakikada el örgüsü ile atkı veya kaşkol örmek istemezmisiniz hemde hiçbir aparat kullanmadan, şık zarif ve bir okadar pratik. Yeni örgü modası olan el örgüsü kaşkol yapımı sizde denemelisiniz. Yavaş yavaş bu kolay ve pratik örgü tekniğinden bahsedelim. Kolay atkı veya kaşkol yapmak istiyorsanız bu teknikte kullanacağınız ipin marka ve modeli Bing Bang ve Country ipliklerini olmalı ve bu iplikleri tercih etmelisiniz.

Kaşkol ve atkıyı bu kadar kısa sürede pratik bir şekilde yapmak eminim hiçbirinizin aklına gelmemiştir. Sizlere bazı fotoğraflar ve görsellerle bu güzel örgü tekniğinin yapılışını açıklamaya çalışacağım.

30 dakika Gibi Bir Sürede El Örgüsü Kaşkol Nasıl Yapılır ?

Yazımızın başlarında da bahsettiğimiz gibi alize marka ipler kullanmanız gerekiyor neden derseniz çünkü hem pratik bir şekilde elinizden kayarcasına örebilmek hemde yumuşak ve şık bir görüntü yakalamak için Bing Bang Ve Country ipler kullanmanız oldukça yerinde olacaktır. Kısa bir sürede sevdiklerinize minik süprizler yapabilir ve harikalar ortaya koyabilirsiniz.

El örgüsü bir çok model denesenizde bu kadar şık ve kolay bir şekilde atkı örmek hiç aklınıza gelmemiş olabilir.1yumak.com olarak sizlere yeni örgü modelleri tanıtmak ve öğretebilmek için yeni içerikler ve yeni örnekler yayınlamaya devam edeceğiz.

30 Dakikada El Örgü Tekniği İle Atkı Ve Kaşkol Yapımı Eğitim Videosu

Geldik 30 dakikada el örgüsü kaşkolu yapımına pratik yapmak için aşağıdaki videolu anlatıma dikkat etmeniz gerekmektedir. Deneyerek bu örgüyü yapamayan kişi sayısı oldukça az.Umuyorumki sizde başarılı olacaksınız.

30 dakikada kolay atkı yapımını deneyerek başarıya ulaşan hanımlar bu konumuz altında bulunan yorum formunu doldurarak tecrübelerini yazarlar ise diğer deneyecak arkadaşlara ilham vermiş olurlar bol şanslar diliyorum.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git