32 adet çiçekli yeni ve kolay iğne oyası örnekleri

El işi yapanların dünyasında, her ne yapıyor olursanız olun iğne oyası örnekleri için yeni farklı modeller her zaman hanımların bir numaralı işi olmuştur. Geçmişten günümüze kadar uzanan bu güzel el işi tekniği, hiç bir zaman bitmek tükenmek bilmeyen bir merakla hala yapılmaya devam ediyor. Özellikle hanımlar kolay ve en güzel iğne oyası modelleri için her zaman yeni arayışlar içerisinde oluyor. Hiç bilmeden bu işe başlayıp süre gelen zaman içerisinde kendisini geliştiren hanımlar, her seviyede daha iyisini yapmak için, hep meraklı bir şekilde farklı iğne oyaları ve kolay yapılışı hakkında örnekler arıyorlar.

Çok eski zamanlarda iğne oyaları yalnızca belli bir grup model için yapılıyordu. Zaman ilerledikçe artık aklınıza gelebilecek ne kadar şey varsa hepsine uygulanır oldu. Giysi, terlik, çorap, tablo, takı gibi aklınıza gelebilecek, işlemekten zorlanmayacağınız her türlü şeye iğne oyalarını adapte edebilirsiniz.

Yeni ve kolay iğne oyası örnekleri bulmanız gerek

İğne oyası işlemekte ustalaşmaya başladığınızda, modelleri artık kolay bir şekilde yaparak farklı şeyler denediğinizde, size yeni modeller gerekli olacak. Yeni çalışmaları inceleyip, yeni tekniklerle yapmaya başladığınızda çok daha fazla tecrübe kazanarak elleriniz daha iyi işleyecek. Bu sayede de hayal gücünüzü genişletip harika tasarımlar ortaya çıkartabileceksiniz. Ne kadar fazla iğne oyası işlerseniz, elleriniz o kadar çok tecrübe kazanarak mükemmeli yakalayacak.

Çiçekli kolay iğne oyası örnekleri her zaman yapılıyor

Hiç bir zaman popülerliğini kaybetmeyen modeller çiçekli tasarımlar. Çiçek her zaman en fazla yapılan modeller arasında. Öyle ki, iğne oyası modelleri en güzel 2017, 2018, 2019 hatta 2020, 2021 yıllarında bile güzelliklerini koruyarak hala aranmaya devam edecek gibi görünüyor. Çünkü doğa şekilleri hiç bir zaman formundan ve şeklinden bir şey kaybetmeden, aynı şekilde her sene kendini tazeleyerek açmaya devam edecek.

Yeni iğne oyası örnekleri zamanın ötesinde

Dikkat ederseniz iğne oyaları artık bir boyut kazanmaya başladı. Her türden kumaşın üzerine, kenarına işlenen modeller artık kendi başına birer tasarım. Ama yine de bir şeyin parçası olması açısından her zaman daha güzel ve şık. Herhangi bir çalışmanın üzerine işlenen iğne oyası işleri, o çalışmaya farklı bir hava katabilecek özellikte.

Çiçekli yeni ve kolay iğne oyası örnekleri

İğne oyaları işlendiği yere ayrı bir hava katıyor. Oraya bambaşka bir renk ve güzellik veriyor. Aşağıdaki galeride size, her türden örneğin yapıldığı şeyler paylaşmak istiyoruz. Sadece tülbent ya da yemeni değil çok farklı alanlarda da iğne oyalarının nasıl yapıldığını inceleme fırsatı bulacaksınız. Çok güzel, farklı ve boyutlu modeller çok hoşunuza gidecek.

1yumak.com yeni ve kolay iğne oyası modelleri konusunda size farklı çalışmalar sunmak için sürekli araştırma yapıyor. Sitemizdeki kategorilerde harika işler var. Örneğin sizin de çok iyi bildiğiniz ve iğne işi yapan hanımların zevkle işledikleri yeni Muğla iğne oyası yazma modelleri konusunda da mükemmel çalışmalar mevcut. Onları da incelemeden geçmeyin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git