33 Adet Sandıktaki Yeni Lif Modelleri Ve Lif Örnekleri

Başlığımızda da belirttiğimiz gibi hepimizin sandıkların diplerinde köşelerinde kalmış yeni lif modelleri ve örneklerimiz vardır. Bizde sizlere bu tarz ama çok güzel ve değişik farklı tekniklerle ve motiflerle oluşturulmuş lifleri bir araya getirdik. Amacımız sizlerin örgü dünyasını genişletmek oluşturabileceğiniz örneklere her gün bir yenisini ekleyerek farklı örgü teknikleri ve örgü modelleri sunmak.

Umuyoruz ki bunda başarılı olabiliyoruz. Lifler aslında örgü ve elişi çalışmalarında derin bir dünya hemen hemen her çeşidi örülüyor eldiven şeklinde lifler olsun çocuklar için hayvan motifli lif modelleri olsun, kabarık, püsküllü, uzun lif modelleri diyerek bir biri peşine gitmektedir. Seçenekler okadar fazla ki saymakla bitmez.

Tabi marifetli hanımlar sayesinde her geçen gün çeyizleriniz ve bohçalarınıza koyacağınız lif modelleri artıyor ve şekilleniyor. Bu modellerden haberdar olmak içinde 1yumak.com örgü ve elişi örnekleri sitemizi takip etmeniz yeterlidir. Dilimizin döndüğünce ve gördüğümüz farklı örneklerle siz örgü seven hanımlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Gösterişli Yeni Lif Modelleri Örereken Hangi Renkleri Kullanmak Gereklidir ?

Galerimizde görebileceğiniz gibi lif örnekleri farklı renk tonlarında uygulanmış ama asıl dikkat edilmesi gereken hep açık renk tonları ile örülen lifler çünkü açık renk tonları ruhumuza huzur verdiğinden direk mutluluk duyuyoruz. Sizlerde örgü lif modelleri çalışmalarınızda açık renk yün ve ipleri tercih ederseniz inanıyorum ki en az bu örnektekiler kadar güzel farklı ve değişik lif modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Web sitemizde bu anlattığımız renk uyumluluğunda örülmüş bazı lif modelleri ve yapılışlarını paylaşmıştık. Bu çalışmalardan bir tanesi elbise şeklinde lif yapımı detaylı anlatım konumuz bir diğeri ise çilek lif modeli ve yapılışı videolu anlatım konumuzdur aslında lif modelleri kategorimiz de çok çeşitli örnekler bulmanız mümkün.

Evlilik çağına gelmiş gelin kız lif modelleri arıyorsanız lif örnekleri kategorimizde kısa bir gezinti yapmanız da fayda var.Lifleri sadece çeyizlerde değil son zamanlarda genç bayanlar evlerinde dekor amaçlı da kullanmaktadır. Süslü kokulu sabunlar için oluşturulmuş ve örülmüş sabun bezi modelleri oldukça revaçta tabi bu kadar güzel örülmüş ve emek harcanmış tığ işi çalışmaları ile banyolarınız çok daha şık olacaktır.

kabarık lif modelleri 2018

Sandıkta Gizli Kalmış Harika Yeni Lif Örnekleri Ve Lif Modelleri ( Fotoğraf Galeri )

Gel gelelim fotoğraflarımızın kaynaklarına hiç bir emek kolay olmuyor bu yüzden bu güzel yeni lif modelleri ve lif örnekleri çalışmalarını yapan hanımların ellerine sağlık diyoruz ve galerimizde ki tüm fotoğrafların “pinterest.com.tr” adresinden alıntı olarak yapıldığını söylemek isteriz. Çünkü sizde biliyorsunuz ki paylaşımlardaki örnekler ve videolar bizlere ait değil tüm hakları yapan elişi örgü seven hanımlara aittir.

Lifler ve lif yapılışları ile alakalı yapılan fotoğraf videolar yeni örgü işine başlayan hanımların çok işine yaradığınızı unutmamalısız bilgi paylaştıkça büyür ve güzelleşir.Lütfen sandıklarınızdaki yeni eski tüm lif örneklerinizi 1yumak facebook sayfamızdan bizlere gönderebilirmisiniz.

Lif haricindeki farklı konularmız için ; örgü tığ işi kategorimizdeki tüm elişi çalışmalarını ziyaret edebilir, iğne oyası ve iğne oyaları ile ilgileniyorsanız bu kategorimizden en yeni iğne oyalarının yapılışlarını görebilir, çocuklu bir aile iseniz okul öncesi etkinlikler ile çocuklarınızın zamanını değerli kılarak gelişimlerine yardımcı olabilirsiniz. Hoşçakalın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git