36 Adet Farklı Tasarımlı Lif Modelleri

Elişi ve örgü modelleri dendiğinde usta ve maharetli eller hemen akla gelir.Bu işle uğraşan hanımlar bizim ülkemizde oldukça çoktur. Eskiden beri anneden kıza geçen bir el emeği ürünüdür elişi ve örgü modelleri. Örgü modelleri tamamlayıcı ürün olduğundan ve bazen şıklık bazen ise sevimli gözüktüğünden tercih edilmektedir.

Günümüzde bayanların yanı sıra erkekler bile örgü modelleri ve elişi ürünlere ilgi göstermektedir.Hangi alanlarda ilgi gösteriyorlar diye sorarsanız. Daha çok kışın soğuğundan korunmak için atkı ve bereler patik modelleri örgü modellerinin başında geliyor.

Tabi sadece giyim ve aksesuarda kullanılmıyor örgü modelleri bunun yanında patikler, bebek örgü modelleri, masa örtüsü koltuk örtüsü hatta lif modelleri bile örgü ile yapılmaktadır. Banyolarda kullanılan lif modelleri kendi içinde bir çok model ve motiften oluşmaktadır.

Bizde sizlere bu harika lif modelleri diğer bir adı ile sabun bezi modellerinden oluşan güzel bir galeri hazırladık.Seveceğiniz lif modelleri ile hem çeyizlere hem sevdiklerinize yada kendiniz kullanmak amaçlı örebilirsiniz. Bu güzel sevimli lif modelleri ve lif örnekleri ile köpük köpük yıkanabilirsiniz.

Yeni Lif Modelleri Ve Lif Örnekleri

Etiketler:

36 Adet Farklı Tasarımlı Lif Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sevil dedi ki:

    Çok değişik sabun bezi modelleri ilk defa gördüm teşekkürler

Sayfa başına git