47 Adet Yeni Boncuklu İğne Oyaları

Zahmetli ve uğraşısı çok olduğundan çeyizlerin vazgeçilmezi olan boncuklu iğne oyaları çok sevilir fakat dediğimiz gibi uğaşısı diğer iğne oyalarına göre daha fazla olduğundan pek tercih edilmez. Ama tabiki her işte olduğu gibi iğne oyası çalışmalarında da boncukla yapılan iğne oyalarına hayranlık duyan hanımlarımız var.

Aslında küçük boncuklarla ve büyük boncuklarla bir çok örnek çıkarılabilir fakat küçük boncuklarla yazma oyası yapmak inanın çok zahmetli ve çok uğraştırıcı eğer illede boncukla yemeni veya tülbent oyası yapmak istiyorsanız. Daha hacimli boncukları tercih ederek çalışmanıza başlayın ve kolay boncuklu iğne oyaları tercih edin.

Eğer boncuklu oya modeli değilde boncuksuz yeni tülbent ve yazma kenarı oyaları arıyorsanız. Sizler için daha önce paylaştığımız kolay iğne oyaları yazımızı inceleyebilir veya iğne oyası kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyaları İle Diğer Oya Modelleri Arasındaki Farklar…

Peki boncuklu oyalar ile normal tülbent oyaları arasındaki fark nedir ? Aslında ikiside aynı normal oyalarında çok zahmetlisi ve uğraş gerektireni var boncuklu oyalarında burada önemli olan tercih. Boncuklu yazma oyaları genellikle daha gösterişli durduğundan hanımlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Renkli boncuklarla yapılmış ve güzel bir işçilikle oyalanmış bir boncuklu oyası yazma modelini tabiki düzelere bizde tercih ederiz.

Çok Zaman Harcanarak Yapılmış El Emeği Boncuklu İğne Oyaları Ve Modelleri

Şimdi sizlere her birisi ayrı güzellikte işlenmiş zahmet çekilerek oyalanmış boncuklu yazma kenarı oyalarını paylaşacağız. Her renkte ve her modelde farklı örnekler mevcuttur. Boncuk işlemeli oya düşünüyorsanız bu örnekler size ilhan vereceğini düşünüyoruz.

Boncuklarla Firkete Oyası Nasıl Yapılır ?

Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri

Yeni Ve Değişik İğne Oyası Örnekleri

Konularımızda ilginizi çekebilir. Elişi çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git