5 Kalpli İğne Oyası Örneği Anlatımlı Yapılışı

Sizlere yepyeni ve çok beğeneceğiniz bir oya modeli örneği sunacağız nasıl yapılacağınıda detaylı bir şekilde aşama aşama konumuzun altında görebileceksiniz. İğne oyası örneğimizin ismi 5 kalpli iğne oyası örneği olarak koyduk kalplerden oluşan harika bir örnek iki 3 renkten oluşmaktadır. Pembe iplerle kalbi oluşturulmuş ve ve kalp kenarları siyah iple oyalanmış ve süslemek için ise beyaz çiçek oyası yapılmış orta kısıma gerçekten hoş ve güzel olmuş.

İğne oyaları ve yapılışları hakkında iğne oyaları ve havlu kenarı örnekleri kategorimizde silzere çok farklı ve değişik örnekler sunmuştuk bunlara bir yenisi olarak 5 kalpli iğne oyası örneğini eklemiş oluyoruz. Elişi yapmaya yeni başladı iseniz daha kolay oya modelleri ile başlamanızı öneririz çünkü bu tarz teknikler ve oyalar size başlarda zor gelerek sizi elişi ve oya yapmaktan soğutabilir. Daha kolay ve pratik iğne oyaları için web sitemizde kısa bir arama yapmak yeterli olacaktır.

5 Kalpli İğne Oyası Modeli Nerelerde Kullanılır ?

Kalpli iğne oyası örneğini daha çok gelin bohça ve çeyizlerinde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kalpli bir örnek olduğundan hem bohçalara ve çeyizlere yakışacak hemde sevgiyi ve sevgiliyi andıracaktır. Tabiki bunun yanında kullanım alanlarınızı arttırabilirsiniz. Daha çok genç bayanların tercih edeceği ve kullanacağı bir oya modeli 5 kalpli iğne oyası örneği.

5 Kalpli İğne Oyası Örneği Yapılışı Resimli Anlatım

Beş kalpli iğne oyası örneğimizin yapılışı fotoğraflarla baştan sona anlaşılır şekilde anlatılmış öncelikle kalplerimizi oluşturuyoruz. Daha sonrasında ise oyamızın bütünlük sağlaması için oluşturduğumuz iğne oyası kalplerimizi birleştiriyoruz. İğne oyası yapılışına oluşturduğumuz kalplerimizin kenarlarını siyah iple dönerek devam ediyoruz.Son olarak ise süslemesini yanı çiçeğimizin tam ortasına beyaz bir çiçek oyası konduruyoruz ve 5 kalpli iğne oyası örneği yapımı bitmiş oluyor.

Sizlere bir önceki konumuzda bahsetmiş olduğumuz püsküllü lif modelleri ve püsküllü lif yapımı konumuzuda incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git