33 Adet Farklı Ve Değişik Erkek Bebek Patik Modelleri

Merakla beklenen özlenen minik bebeklerimizi herşeyimizin üstünde tutar üstüne titreriz helede bu bizim ilk yavrumuz ise yeri daha bir başka olur. Güzel kıyafetler alır herşeyin en güzelini ve iyisini seçmeye çalışırız. Tabi minik bebekler için en önemli şey soğuk kış aylarında soğuklardan korumaktır. Bununda en güzel yolu kalın ve yünlü elbiseler ve giysiler giydirmektir.

Annelerimizin de dediği gibi ayaklarını sıcak tut üşütürsün mantığından yola çıkacak olursak örgü bebek patikleri bizim için çok önemli olduğunu anlayabiliriz. Tığ işi bebek patik modelleri ve örneklerini piyasada hazır bulabileceğiniz gibi örgü tığ işi ile uğraşıyorsanız kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat bunun için biraz teknik bilgiye ihtiyacınız var eğer kendiniz örgü işine yeni başladıysanız bunu yapmak sizin için biraz zor olabilir.

Erkek Bebek Ve Çocuklar İçin Patik Modelleri Nasıl Temin Edilir ?

Örgü patik örnekleri örme ve yapma konusunda kararlı iseniz sizler için daha önce paylaşmış olduğumız Sandalet Şekline Bebek Patik Yapımı konumuzu inceleyebilir ve örmeye başlayabilirsiniz. Eğer bebek patiği örmeyi bilmiyor ve böyle bir hevesinizde yok ise örgü modelleri ve elişi örnekleri ile uğraşan hanımlarla veya 1yumak facebook sayfası irtibata geçerek bir çok örgü örüp satan hanımla irtibata geçebilirsiniz.

Erkek Bebek Ve Çocuklar İçin En Çok Tercih Edilen Bebek Patik Modelleri

Aslında bakarsanız bu zevke ve fikre göre değişmektedir. Ama bizler kendi tespitlerimizi sizlere aktarmaya çalışaşım. Erkek bebeklerde daha çok koyu renk ve hayvan motifli bebek patikleri tercih ediliyor. Erkek çocuklarına hayvan motifli patikleri bizler çok yakıştırıyoruz.

Sevimli olan halleri daha bir haylaz ve afacan hale geliyor.Dilerseniz birbirinden şık ve modern yeni nesil erkek bebek patiklerine bir göz atalım.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git