Ahtapot Örneği Tığ Oyası Örneğinin Yapılışı ( Videolu Anlatım )

Yeni oya modelleri ve iğne oyaları paylaşmaya sizlerin oya modelleri havuzunuzu genişletiyoruz.Farklı ve en popüler iğne oyalarını paylaşmaya devam edeceğiz. Bu günkü sunacağımız örnek iğne oyaları arasında oldukça önemli bir yere sahip ve aranan bir oya örneği olan ahtapot örneği iğne oyası yapılışı olacak.  Oya ve dantel dünyası youtube kanalında paylaşılan yapılan tığ oyasını yapan hanımlara çok teşekkür ediyoruz.

Tığ oyaları yapmak genelde zor olarak bilinir ama el alışkanlığı olan hanımlar ve tığ oyaları yaparak satan hanımların zorlanmadan ve hızlı bir şekilde yaptıklarıda bilinmektedir. He örnekte olduğu gibi tığ oyaları ve dantel oyalarınında kolay ve zor örnekleri mevcut eğer oya yapmaya yeni başladıysanız kolay iğne oyaları tercih etmeniz sıkılmadan bu işi yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Ahtapot Örnekli Tığ Oyası Nasıl Yapılır Nelere Dikkat Edilmeli ?

Ahtapot tığ oyası yapımında dikkat etmeniz gerekenler diğer iğne oyalarında olduğu gibi renks eçimi ve tülbent seçimi olmalıdır. Uyumsuz olan renklerde hangi örnek olursa olsun çok hoş durmayacaktır. Ahtapot iğne oyası modeli aşağıdaki videomuzda detaylı olarak anlatılmıştır. Videomuz oya ve dantel dünyası youtube kanalından alıntı olarak koyulmuştur. Gerçekten güzel ve detaylı bir anlatım olmuş denemek isteyen hanımlara kolaylık sağlayacak ve katkı sağlayacak bir video.

Ahtapot Örnekli Tığ Oyası Örneği Yapımı Videolu Anlatım

Tığ oyası  ahtapot yapımı ile alakalı anlatımlı videomuza geçmeden önce sizlere iğne oyaları ile ilgili kategorimizde paylaştığımız. Tığ oyası kelebek yapımı ve Tığ oyası bahar çiçekleri yapılışını da ait linklerimizide vemek istiyorum. Ahtapot örnekli oya modelini uygulamak istiyorsanız örnekteki ve videoda ki beyaz ve nar çiçeği renklerinizi denemenizi tavsiye ederim gerçekten çok güzel durmuş.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git