Alev Motifli Bayan Örgü Yelek Örneği Ve Yapılışı

Bayanlar çok kalın giyinmeyi sevmezler istisnalar kaideyi bozmaz tabiki, bayanların daha çok tercih ettikleri örgü yelekler, şallar ve benzeri aksesuarlar ile soğuk günleri atlatmaya çalışır. Anneler ve kayınvalideler de geç kızların çeyizlerine birbirinden güzel ve şık modern örgü yelek modelleri koymak için yarışır gibi davranırlar. Bizde bu nedenle alev motifli örgü yelek modeli örneğini ve yapılışı kısmını anlatmaya çalışacağız.

Örneğimiz gerçekten çok şık ve zarif bizde şahsen bu örnekten bir yelek başlamayı düşünüyoruz. Sadece genç bayanlara değil her yaştaki bayanların üstlerinde hoş ve alımlı duracak bir örnel alev motifli örgü örneği eğer fikriniz ve arayışınız güzel bir örgü yelek örmek ise paylaştığımız bu konumuz tam size göre. Örgü yelekler ile ilgili bir çok konuyu incelemiştik önceki yazılarımızda.

Bunlara örnek vermek gerekirse birtanesi yuvarlak başlanan örgü yelek örneği diğer bir taneside bebek örgü modelleri kategorimizde bulunan kaz ayağı motifli bebek yeleği yapılışı tabi örnekleri çoğaltmak mümkün daha fazlası için 1yumak örgü sitemizi detaylı olarak incelemeniz gerekmektedir.

Evet mum alevi şeklini andıran motifimizin yapılışını merak ediyor gibisiniz. Sizleri çok fazla laf kalabalığına tutmadan bazı detayları aktaralım.Örneğimizi alize angora gold ip ile ve de 3.5 numara şiş kullanarak örülmüştür.

Örneğimizin motifleri 10(on) ilmek ve Onaltı(16) sıradan oluşmaktadır.Toplamda ise (22) ilmek ile örgüye başlanmaktadır.Bu kadar detay verdikten sonra sıra geldi detaylı olarak yapılışına aşağıdaki videomuzu izleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alev Motifli Çeyizlik Örgü Bayan Yelek Yapılışı Videolu Anlatım

Anlatımlı örgü videoları için 1yumak web sitemizdeki örgü videoları alanını inceleyebilir yorumlarınız için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Örgü ile alakalı sorularınızı SORU CEVAP kısmımızda sorabilirsiniz. Boş şanslar.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git