Bağlamalı Lastik Örgü Bayan Yeleği Başlama Tekniği

Bu makalemizde sizlere bağlamalı lastik örgü ile bayan hırka ve yelek nasıl örülür anlatmaya çalışacağız. Küçüklüğümüzden beri onlardan öğrendiklerimiz sayesinde kendimizi geliştirdik. Böylece biz de büyüklerimiz gibi örgüler örebiliyoruz. Şimdi de tabi onlara minnettarız. Her zaman öğrendiklerimiz ile kalmak istemeyiz. Üzerine sürekli yeni bilgiler eklemediğimiz sürece olduğumuz yerde sayar ve aynı modelleri yapmaya devam ederiz. Oysa yeni modeller öğrenmek yaratıcılığımızın da gelişmesine katkı sağlar. Öyleyse bu yazımızda da bağlamalı lastik örgü modelini öğrenelim.

Eğer örgü işi ile ilgili hiçbir şey bilmiyorsanız yakınlarınızdan yardım alabilirsiniz. Ama size öğretebilecek kimse yoksa bizim sitemizden de kolay ve akıcı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer başlama teknikleri ile ilgili genellemeleri öğrenirseniz kısa süreli çalışmalar sonucunda siz de örgü ile harikalar yaratabilirsiniz. Ayrıca sitemizden diğer şiş ve tığ ile yapılan örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

Örgüye yeni başlayanlar için uzman ekibimiz daima yardımcı olacaktır. Aklınıza takılanları bize danışabilirsiniz. Merak ettiklerinizi ve paylaşmak istediğiniz diğer şeyleri de yorum olarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Diğer okuyucular ile fikir alış verişi yapmak isterseniz de düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

örgü bayan yeleği yapılışı resimli anlatim

Bayan Örgü Yelek Örmek İçin Bağlamalı Lastik Örgü Modeli

Aslında lastik örgü modellerini hemen hemen herkes bilir. Bu tarz modeller genelde ilk defa örgü örmeye başlayanlar için son derece yararlıdır. Eğer evde kız çocuklarınız da merak eder ve sizlerle birlikte örgü örmek isterse düz ve ters örgüden sonra lastik örmeyi öğretebilirsiniz. Ayrıca bu modeli dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bu modelin en çok kullanıldığı alan ise örgü bayan hırka ve bayan yelek modelleri olduğunu söyleyelim.

Lastik örgüler her kıyafet üzerinde çok güzel durmaktadır. Özellikle bebek battaniyeleri ve ceketleri yapabilirsiniz. Düz ve üzerinde şekil olmayan bir model olduğu için çok sade ve şık olacaktır. Bu dünyada en güzel varlıklar her zaman bebeklerdir. Onlara çok daha iyi bakmalı ve en iyi şekilde büyütmeliyiz. Ne hasta olmasını ne de bir zarar gelmesini istemeyiz. Ayrıca onlar için ördüklerimizi de daha keyifli bir şekilde yaparız.

Bayan yelekleri başlama tekniği için bağlamalı lastik örgü modeli sizleri hiç zorlamayacaktır. Hatta saatler geçtikçe çok iyi bir işçilik çıkardığınızı fark edeceksiniz. Bu modelin yapımı kolay olduğu için kısa sürede yeni bir çok şey elde edebilirsiniz. Ayrıca size öz modelleriniz varsa bizimle ve diğer okuyucular ile paylaşabilirsiniz.

Bağlamalı Lastik İle Örgü Bayan Yelek Örneği Nasıl Başlanır Ve Örülür ?

Bağlamalı lastik örgü modeli yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Gönülden Örgüler’in anlatımı son derece anlaşılırdır. Sizler de bu modeli denemek isterseniz malzemelerinizi hazırlamanız yeterli olacaktır.

Renk seçimi konusunda da özgürce karar verebilirsiniz. Sadece yoğunluğu yüksek olmayan renkleri tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Çalışmalarınıza zaman zaman ara vermeyi unutmayın. Bu şekilde daha verimli çalışabilirsiniz. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Gönülden Örgüler’e bu anlatımı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git