Banyo Lifleri İçin Bulunmaz Bir Örnek Ayıcıklı Banyo Lifi Yapımı

Banyo liflerini kullanmayanımız yoktur. Bazılarımız banyolarında aksesuar amaçlı sabun bezi modelleri içerisine kokulu sabunları koyarak dekoratif amaçlı kullanır bazılarını ise gündelik amaçlar için kullanırız. Envai çeşitleri bulunmaktadır ve bizlerde bu çeşitleri olabildiğince sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ama bu yazımızda paylaşacağımız çocuklar için ayıcık motifli lif yapılışı olacak.

Çok güzel bir lif örneğidir ayıcıklı lif modeli hem boyut olarak küçük elinize tam oturacak ve kontrolünü iyi sağlayacaksınız hemde minik yavrularınız banyo yapmayı daha çok sevecek. Biliyorsunuz ki çocuklara banyoyu ve suyu sevdirmek biraz güç, aslında tüm çocuklar için geçerli değil bazı çocuklar su samuru gibidir sudan çıkmazlar. Fakat bazıları vardır ki banyo yapmayı lif kullanmayı hiç sevmez bu gibi durumlarda hayvan figürlü lif modelleri bizim kurtarıcımızdır.

Çünkü bu hayvan karakterleri çocukları banyoya çekecek ve banyo yapmayı sevecektir.

Çocuk Ve Bebekler İçin Banyo Lifleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tabi banyoyu sevdireyim derken hayati hatalar yapmamalısınız. Eğer illaki hayvan motifli lifler istiyor ve örgü örmesini bilmiyorsanız satın almak zorunda kalacaksınız.Fakat bu lifleri satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar var. Bunlardan bazıları polyester iplerle örülmüş veya teknolojik hazır makinalarda dokunmuş ucuz lifler, bu liflerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Çünkü polyester çabuk bakteri üreten ve tutan aynı zamanda cildi tahriş eden bir yapısı vardır. Bunun yerine yumuşacak yün iplerle örülmüş el emeği güzel çocuk banyo lifleri örmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Bu yüzden bu detaylara dikkat edin. Bizde sizlere kolaylık olması açısından ayıcık görünümlü örgü çocuk lifi örneğini ve yapılışını tüm detayları ile paylaşıyoruz.

Ayıcık Motifli Örgü Çocuk Banyo Lifleri Yapımı ( Resimli Anlatım )

Bu paylaştığımız ayıcık motifli lif yapılışını hemen hemen her çocuğun seveceğini düşünüyorum. Fotoğraflar çok detaylı olarak çekilmiş ve anlatımlı şekilde lif yapılışı sunulmuştur. Sizlerinde zorlanmadan kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum.Farklı lif arayışlarınız varsa Yumuşak Lif Yapılışı konumuz da ilginizi çekebilir ve yine çocuklar için yumuşacık bir lif örebilirsiniz konumuzu takip ederek. Bazı açıklamalı ve anlatımlı lif yapılışları konularımızda aşağıdaki gibidir ;

Çiçek Motifli Yuvarlak Lif Yapılışı

Lahana Marul Lif Nasıl Yapılır Detaylı Anlatım

Değişik Uzun Lif Modelleri

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git