Basit İğne Oyası Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Merhaba arkadaşlar. Sizlere videolu olarak anlatımı olan basit iğne oyası modeli yapılışından bahsetmek istedim. Burada bahsedeceğim model, daha önce gördüklerinizden farklı bir yapılışa sahip ve hem basit hem de gösterişli olması bakımından herkes tarafından tercih ediliyor. Eğer gün içinde çok fazla vaktiniz olmuyorsa, çocuk bakmak, ev işlerine koşturmak gibi işlerden kendinize çok vakit ayıramıyorsanız ve yine de bir şekilde iğne oyası modelleri ile ilgileniyorsanız bu yazıda anlatacağım model tam size göre.

Yapılışı o kadar basit ki öğrendiğiniz zaman kısa sürede neler yapabildiğinize inanamayacaksınız. Ben de her zaman beni böyle şaşırtan modelleri denemekten keyif alıyorum. Hem gün içinde çok fazla zamanımı almıyor hem de nerede istersem kullanabiliyorum. Bir modelde aranan özelliklerin tümüne sahip olması sizin de hemen denemeniz için bir fırsat. Bence hiç vakit kaybetmeden malzemelerinizi hazırlayın.

İğne oyasını bu kadar övmemize rağmen bazen kötü sonuçlar alabiliyoruz. Her işleme görselde olduğu kadar güzel çıkmayabiliyor. Ama ben bu riski almamak adına ilk önce kendim deniyorum ve gerçekten muazzam işlemeler olduğunu gördükten sonra sizinle paylaşıyorum.

gösterişli iğne oyası modeli yapımı detaylı anlatım

İğne Oyası İçin Basit Bir Model Anlatımı

İğne oyası adeta bir sanattır. Hiçbir zaman aksini iddia eden biriyle karşılaşmadım. Sadece ip ve iğneden harikalar yaratabilirsiniz. Ekstra hiçbir malzemeye ihtiyaç duymadan kendinize öz modeller oluşturabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmak için muazzam bir fırsat olan iğne oyasını boş bulduğunuz vakitleri değerlendirmek adına yapabilirsiniz.

Kimiler bu gibi el işlerini öğrenmek için birden çok kurs deneyimi yaşıyor. Bana göre kursa gitmeye hiç gerek yok. Web sitemizde yeni başlayanlar için iğne oyası modelleri anlatımlı yapılışı mevcuttur. Video anlatımları ile de desteklenmiştir. Her birini izleyerek ve talimatlara uyarak kısa sürede iğne oyası yapmayı öğrenebilirsiniz. Biraz zahmetli oluşu ilk başta sizi korkutabilir. Ama eliniz alıştıkça zor olmadığını göreceksiniz.

Bazı hanımlar zor ve çok uğraştıran işlemeleri denemekten çekinirler. Eğer vaktiniz varsa zor olanları da mutlaka yapmaya çalışmalısınız. Ama özellikle çalışma hayatınız varsa ve evdeki sorumluluklarınız da üst üste geliyorsa iğne oyası için basit ve gösterişli bir modelden yararlanabilirsiniz. Eminim hepiniz kısa sürede yapabilirsiniz.

Basit İğne Oyası Modeli Yapılışı

Elbet karmaşık işler de çok güzel görünüyordur. Fakat basit iğne oyası modeli yapılışını öğrendikten sonra güzelliğin sadelikte de gizli olduğunu anlamış olursunuz. Bazen çok karışık ve zorlu işler yapmak yerine basit olanları tercih etmek daha iyi gelecektir.

Hem kendinizi yormamış hem de kısa sürede bir çok ürün elde etmiş olursunuz. Yorulmak demişken işlerinize zaman zaman ara vermeyi unutmayın. Mutlaka küçük molalar eşliğinde çalışın. Bizi takip eden tüm hanımlara kolay gelsin. Sevgi ve sağlıkla kalın.

Marifetli Eller’e bizimle bu anlatımı paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git