Başörtü İçin İğne Oyaları Papatya Çiçeği Modeli

İğne oyaları tüm hanımların yaparken çok zevk aldığı bir iştir. Her ev hanımı özellikle günün yoğunluğundan sıkıldığında kendisini örgü vb. işler ile oyalamak ister. Durum böyle olunca yeni modeller de merak konusu oluyor. Her farklı modeli denerken yeni bir iş yapmanın mutluluğu yaşanıyor. Bizler de sizlere yararlı bilgiler sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün de başörtü için iğne oyaları papatya çiçeği modelini öğreneceğiz.

İğne oyaları genelde hiç yapmayanlara zor bir iş gibi görünür. Ama diğer el işlerinde olduğu gibi iğne oyasında da elinizin alışması önemlidir. Belki ilk birkaç hafta zorlanabilirsiniz. Ama sonrasında elinizin hız kazandığını göreceksiniz. İğne oyaları yapmak çok zevkli ve maliyeti düşüktür. İhtiyacınız olan sadece iğne ve ipliktir. Ayrıca web sitemizden diğer oya modellerini de bulabilir yenilerini kendi evlerinizde deneyebilirsiniz.

Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz yorumlara düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz. Aklınıza takılan konular konusunda uzman ekibimiz size yardımcı olabilmek adına elinden geleni yapacaktır. Ayrıca olabildiğince hızlı dönüşler yapılacaktır. Bizlere merak ettiğiniz her konuyu danışabilirsiniz. Böylece üzerinde konuşarak çözüm bulabiliriz.

Baş Örtüleri İçin İğne Oyalari Papatya Çiçeği Yapımı Videolu Anlatım

Başörtüsü İğne Oyası Papatya Çiçeği Yapımı

Başörtüsü,  yazma ve yemenileri genelde sıkça kullanıyoruz. Mevlütler de, dini ibadetlerimizi gerçekleştirirken mutlaka takıyoruz. Kimileri de tercihine göre sürekli takıyor ve başörtüsü bütün hanımlara çok yakışıyor. Bizler kullandığımız eşyaların güzel ve özel olmasını istiyoruz. Bu nedenle baş örtülerimize de oya yapmaktan büyük zevk alıyoruz. Oyalı başörtüleri son derece şık ve harika görünüyor. Ayrıca hediye olarak götürülen başörtülerinin de kenarlarında oya olması hediyeyi daha da değerli kılıyor.

Özellikle kendi elimiz ile yaptığımız işlemeler hazırlarından daha güzel oluyor. Herkes hazırını alabilirken bizim kendi uğraşlarımız ile elde ettiklerimiz çok daha değerlidir. El işi eşyalar da her zaman daha değerli olarak kalacaktır. Evlerimizde zaman zaman boş vakitlerimiz oluyor. Ama bu boş vakitlerde bile yeni bir şeyler yapmak istiyoruz. Başörtü oyaları bu konuda bizlere çok yardımcı oluyor.

Başörtü için iğne oyaları papatya çiçeği modelini başörtüleriniz dışında da kullanabilirsiniz. Evinizde hoşunuza giden her şeyi kenarına işleyebilirsiniz. Böylece eski eşyalarınız da daha canlı ve güzel görünecektir. Bunların yanı sıra yaptıklarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Yazma Ve Yemeni Oyaları İçin Papatya Çiçeği Nasıl Oyalanır ?

Başörtü için iğne oyaları papatya çiçeği yapımı aşağıda paylaştığımız videoda ince ayrıntıları anlatılmıştır. Çisenin Dünyası bizlere son derece açık bir anlatım yapmıştır. Papatya çiçeklerini dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız yeni eşyalar olursa bizimle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize vereceğiniz güzel hediyelerden biri olduğunu da unutmayın. Her zaman en güzeli sizin yaptığınızdır.

Başörtünüzün etrafına işleyeceğiniz papatya çiçeği için sarı, yeşil ve beyaz renklerini kullanabilirsiniz. Eğer bir papatya çiçeği yapacaksanız en uygun renkler her zaman budur. Aynı zamanda başörtünüzü istediğiniz renkte seçebilirsiniz. Ama açık renkler tercih ederseniz daha uyumlu görünecektir. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

İğne Oyası kategorimizde birbirinden farklı ve değişik en yeni iğne oyası modellerini bulabilirsiniz. Çisenin Dünyası’na bizimle başörtü için iğne oyaları papatya çiçeği modelini paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git