Bebek Örgü Süslemeleri İçin Şirin Hayvan Köpek Motifi

Örgü modellerinde özellikle de bebek örgülerinde, modellerin güzelliği kadar üzerilerine işlenen bebek örgüleri için süsleme motifleri modellere oldukça özellik ve güzellik katıyor. Zaten en güzel modeller, en şirin motifler de bebeklere yapılan işlerden ortaya çıkıyor. Bebekleriniz için ördüğünüz modeller için örgü süsleme motifleri yapılışları, hayvan motifli olduğunda da çok daha güzel ve şirin oluyor. Çok büyük boyutlarda olmayan, gayet makul ölçülerdeki süslemeler, örgü modellerini harika bir hale getiriyor.

Bebeklerin ilk kez gördükleri şeylere dikkat kesilmesini fark etmişsinizdir. Üzerilerindeki bu süslemelerle ilgilenmeleri, incelemeleri, dikkat kesilmeleri, giydikleri şeyleri sevmelerini sağlayabilir. Bu gibi güzel ve şirin farklı bebek örgüleri için süsleme fikirleri her model için oldukça uygun. Onların giysilerini süslemek için örgüden yapılan aksesuarlar da her zaman çok daha güvenli.

Örgü modellerini süslemek için kullanılan hayvan figürleri çok daha güzel görünüyor

Örgülerde genel olarak doğa, çiçek, yaprak ağaç gibi motifler ile süslemeler yapılıyor. En çok ve en yaygın olarak da çiçek motifleri kullanılıyor. Fakat her modele çiçek ve doğa şekilleri uymayabilir. Örneğin, bebek örgü modelleri için farklı süsleme motifleri kullanıldığında, ördüğünüz model çok daha güzel görünebilir.  Şirin hayvanlar bunların en güzel örneği. Küçük boyutları ile yapılan bu güzel aksesuarlar, işlendikleri modeli harika bir görünüme getirebiliyorlar.

Bebek yelekleri ve hırkaları için örgü süsleme teknikleri

Bu güzel ve şirin köpek motifi, bebek yelek ve hırka süslemeleri için oldukça güzel bir şekil. Şirinliği ve küçük boyutu ile her süsleme işinizde, farklı şekil ve renkleri kullanarak rahatlıkla örebilirsiniz. Bu hem sizin hem de yaptığınız işi görenlerin oldukça hoşuna gidecek. Aşağıdaki şema size bu süsleme aksesuarını örmek için oldukça yardımcı olacaktır.

Değişik, farklı ve bir o kadar kolay bebek örgülerini sitemizde sürekli olarak paylaşıyoruz. Bu modelleri incelemeden gitmeyin.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git