Bebekler İçin Değişik Örgü Hırka ve Yelek Modelleri

Sizlerin seveceğini düşündüğüm en popüler konulardan bir tanesini paylaşacağız sizlere.Merak edenler için hemen söyleyelim konumuz bebek yelekleri olacak el emeği ile harika renklerde örülmüş pırıl pırıl harika bebek yelek modelleri ve örneklerini bir araya topladım siz değerli takipçilerimiz için.

Yeni doğan bebeklerimiz çok narin ve yumuşacık olurlar hele o kokuları sanırım anne olmayan bunu anlayamaz biraz büyüyerek size el kol hareketleri yapmaya başlayıp mimiklendiği zaman pek daha sevimli bir hal alırlar küçük bebek ve çocukları olanlar beni daha iyi anlayacaklardır.

Çocuklarımızı giydirirken anneler hazır kıyafetler ve kalın giysiler giydirmeye özen gösterirler hele de soğuk kış günlerinde örgü ve elişi örnekleri ile haşır neşir olan hanımlar için iş daha kolaydır. Neden derseniz internetten bulacağı güzel bir bebek yelek örneğini kendine model alarak örüp bebeklerine giydirebilir.

Bu bir örgü bebek yelek modeli olur veya bir bebek süveteri olabilir örgü ile örebileceğiniz bebek örgü modelleri oldukça fazladır zaten web sitemizde de bebek örgü modelleri kategorimizde oldukça fazla örnek bulunmaktadır. Örnek bulmakta zorlanıyor iseniz mutlaka sitemizde ufak bir gezinti yapmalısınız.

Kız Ve Erkek Bebek Yelekleri Nasıl Örülür ?

Yine tekrarlamış olacağım ama bebek yeleği örmek istiyorsanız öncelikle kendinize ve yapabileceğiniz örebileceğiniz bebek yelekleri ve modelleri tercih etmelisiniz mesela sizlere tunus işi bebek yeleği nasıl örülür ? Konumuzda bahsettiğimiz yelek modelimiz en çok tercin edilen tunus işi örgüsü ile yapılmıştır.Bu örneği deneyebilirsiniz.

Daha düz ve kolay bir örnek arıyorsanız düz kolay örgü yelek modeli yapımı konumuzu inceleyerek deneyebilirsiniz. Dediğimiz gibi 1yumak.com olarak sizlere her çeşit ve zorluk derecesinde paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz.

Kalın Yünlerle Örülen Harika Motifli Kız Ve Erkek Bebek Yelekleri

Evet tığ işi rengarenk iplerle örülmüş olan erkek ve kız bebek yelek örneklerini aşağıdaki galerimizde bulabileceksiniz. Biliyorum ki içlerinde çok zor modeller mevcut ama inanın ki bebek yelek modelleri dediğiniz de internet koca bir deniz istemediğiniz kadar örnek ve model var içlerinde kolay örülebilen bebek yelek örnekleri olduğu gibi çok zor ve profesyonel ellerden çıkmış tığ işi çalışmaları da olabiliyor.

Burada tercih sizin tığ ve şişlerle olan münasebetinize ve tecrübenize kalıyor. Eğer kendinize güveniyorsanız bebeğinize harika bir yelek modeli örebilirsiniz.İşte sizler için bir araya getirdiğim bu güzel bebek yelekleri hep beraber bir inceleyelim hanımlar.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git