Bebekler için harika örgü yastık kılıfı modelleri

Hayatının bir parçası örgü olan bayanların farklı bebek örgüleri örmek için bir çok modeli incelediğini biliyoruz. Bu modelleri birbirinden ayıran şey ise desen ve motif farklılığı. Düz motifler çeşitli örgü motifleri ile örülerek farklılık yakalanmaya çalışılıyor. Bu her bebek örgü modelleri için hemen hemen aynı şekilde uygulanıyor. Bebekler için değişik motifte örgü modelleri örmek için sadece desen farklılığı ile sonuca ulaşmanız gerekmiyor. Biraz daha zamanınızı alan, sizi biraz daha uğraştıran, fakat bittiğinde harika bir iş ortaya çıkartan karakter ve şekil bazlı çalışmalar mükemmel sonuçlar verebiliyor.

Çeşitli modelde motifler tabii ki örgü modelleri üzerinde güzel duruyor. Ama biraz daha farklılık isterseniz, birazdan aşağıda inceleme fırsatı bulacağınız mükemmel modeller ufkunuzu açacak. Çeşitli karakterler, hayvan motifleri ve bir çok model daha size çok güzel fikirler verecek.

Farklı bebek örgüleri için çok değişik örgü modelleri

Bebekler ve çocuklar genellikle, televizyonda gördükleri, doğada ve dışarıda sevdikleri çok çeşitli hayvanlarla ve doğa şekilleri ile vakit geçirmeye bayılırlar. Onlarla oynamak için can atarlar. Tabii ki belli bir zamandan sonra da eve girmek zorundalar. Bu onların hiç hoşuna gitmez. Evde de onların dikkatini çekecek, oyalayacak şeyler gerek. Bu gibi durumlarda çok farklı bebek örgü örnekleri onların oyalanması için faydalı olacaktır.

Harika motiflerde örgü yastık kılıfı örnekleri

Yukarıda anlattığımız onca şeyi tam olarak anlamak için, sizinle bir çok örnek ve model paylaşmak istiyoruz. Bebekleriniz ve çocuklarınız için yapacağınız bu güzel işleri o kadar çok sevecekler ki, eminim ellerinden düşürmeyip yanlarından ayırmayacaklar. Yastık kılıfı için örülmüş modeller çok farklı desenlerle süslenmiş. Yastık kılıfı olarak harika olan işleri sadece bunlar üzerinde de düşünmemek gerekir.

Bu gibi güzel işleri, ördüğünüz her bebek örgü modeli için uygulayabilirsiniz. Bir bütün olarak güzel dursa da, bir modelin sadece bir kısmını alıp, hırka, kazak, yelek gibi çok sık ördüğünüz bir modele entegre edebilirsiniz. Renk renk ipler ve çok şirin desenlerle, değişik bebek örgü modelleri nasıl örülür herkese gösterin.

Bu güzel modelleri yapmak için neler yapabilirim derseniz, 1yumak.com adresindeki yeni bebek örgü modelleri kategorisi size çok güzel fikirler verebilir. İncelemeden geçmeyin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git