Bebekler ve Çocuklar İçin Çok Şirin Lif Modelleri

Bazı bebek ve çocukların banyodan hiç hoşlanmadığını biliyoruz. Hiç sevmeyen, suyu görünce çığlık çığlığa bağıran bebekler var. Şirin bebek ve çocuk lif örnekleri ve modellerini güzel ve kolay örerek bir nebze olsa da onları sakinleştirmemiz mümkün. Oyuncak gibi sert malzemeler yerine, daha yumuşak ve güzel lifler onların ilgisini çekebilir. Yumuşak ipler, onlara daha güzel bir his verecek, köpüran duş jeli veya sabun sayesinde de daha fazla ilgilerini çekecek.

Bebekler veya çocuklar için örülen güzel ve farklı lifler, renk kullanımı için de bir başka güzel tecrübe. Canlı ve dikkat çekici renkler böyle lifler için çok uygun. Renkli şeyler ören hanımlar için en büyük zevklerden birisi. Güzel ve pamuk gibi vücutlarına süreceğiniz şeyin de böyle önemli olması kaçınılmaz. Burada dikkat etmeniz gereken şey, sağlık ve organik ipler kullanmanız. Sadece bebekleriniz için değil, her yaptığınız örgü modelinde mümkünse bu şekilde ipler kullanın.

Bebek ve çocuk lifleri küçük ölçüleri nedeniyle kolay örülüyor

Öreceğiniz lif boyutunun çok büyük olmasına gerek yok. Zaten küçük vücudu ve minnacık elleri ayakları olan böyle tatlı, şirin varlığa, bu şekilde şirin lifler örmek çok daha güzel. Boyut küçük olunca, çok fazla zamanınızı almadan birden fazla farklı modelde lif örme imkanınız da olabiliyor. Yani bir büyük lif örmek yerine, üç farklı modelde bebek lifi örebilirsiniz. Elinizde hem değişik ve güzel bebek ve çocuk örgü lif örnekleri olmuş olur, hem de farklı model yaparak daha fazla tecrübe kazanabilirsiniz.

Değişik ve güzel örneklerle bebek lifleri örün

Küçük boyuttaki bu güzel lifler, farklı amaçlar için de kullanılabilir. Ülkemizde çok nadir de olsa bulaşık bezi olarak da kullanan hanımlarımız var. Banyoda temizlik için de kullanılabiliyor. Ama ne olursa olsun, bu denli değişik lifler, kullanmasanız bile banyonuza güzel bir hava katacak. Sadece dekorasyon olarak bile kullansanız, renkleri ile bulundukları ortama harika hava katacaktır.

Aşağıdaki galeride tarif ettiğimiz şekilde çok renkli ve güzel bebek lifleri bulabilirsiniz. Küçük, yapılması kolay ve sizi çok uğraştırmadan örebileceğiniz lifler arasında, bebekleriniz için tercih edebileceğiniz bir model mutlaka çıkacaktır. Bu yazımızda sadece modellere yer verdik. 1yumak.com lif modelleri ve yeni lif örnekleri konusunda sizlerle paylaştığı onlarca yazı var. Eğer anlatımlı güzel bir lif modeli arıyorsanız, banyo lifleri için bulunmaz bir örnek ayıcıklı lif modeli konusunda mükemmel bir anlatım ile bebeklerinize örebileceğiniz harika bir model var. Adım adım, tek tek fotoğraflarla nasıl yapacağınızı anlatan bu güzel konuyu mutlaka inceleyin. Ayrıca;

Bebek örgüleri

Bebek patikleri

Anlatımlı örgüler

Örgü Videoları

kategorilerinde, birbirinden güzel ve anlatımlı örgü modellerini inceleyebilir ve detaylı açıklamaları sayesinde hemen örmeye başlayabilirsiniz. Onlarca anlatım sayesinde, bebekleriniz için örgü örmek size artık zor gelmeyecek. Kolay gelsin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git