Bebeklere Tığ İşi Şemalı Ekose Battaniye Modelleri

Örgü örnekleri ve örgü modelleri ile uğraşan hanımların arasında bebek battaniyesi örmeyenimiz yoktur sanırım. Örgü işlerine yeni odaklanan hanımlar ilk başta lif modelleri , kolay örülen bebek battaniyeleri  ve kolay örgü örnekleri ile başlamaktadırlar. Neden derseniz çünkü gerek lif örnekleri gerekse düzel bebek battaniyesi modellerinin çok kolay ve pratik bir şekilde örülebilen örneklerinin çok olmasından kaynaklanıyor.

Bizde sizlere bu yazımızda ekoseli bebek battaniyesi modelleri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Eğer aklınızda ekose modelli bir bebek battaniyesi örmek varsa konumuzun tam size göre olduğunu söyleyebilirim. Çünkü ekoseli bebek battaniyelerini bir araya getirerek sizlere şemalı hallerini sunduk. Bu örneklerimizi inceleyerek hoşunuza giden bir örneği örmeye koyulabilirsiniz.

Eğer ekoseli modeller yerine daha çocuksu ve daha gösterişli bebek battaniyeleri örmek ise fikriniz Ayılı Örgü Bebek Battaniyesi yapılışı konumuzu inceleyebilirsiniz. Bu örnekte oldukça güzel ve sevimli bir battaniye örneği. Her zaman dediğimiz gibi örgü ve elişi seven aynı zamanda tığ şiş tutmasını ve kullanmasını bilen hanımlar için örgü vazgeçilmezdir.

Gerek bizlerim sizler için paylaşmış olduğumuz örnekler gerekse sizlerin hayal gücünü kullanarak çıkardığı motiflerle harika örgü modelleri ortaya çıkıyor hem kendimizi hemde sevdiklerimizi kolay ve ucuza mutlu edebiliyoruz.

Şemalı Ve Ekose Modelli Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Galerimizden dilediğiniz şemayı büyüterek detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bebek battaniyesi modelleri ile takıldığınız veya sormak istediğiniz her türlü soru istek ve görüşlerinizi bize yorum kısmından sorabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede cevap vereceğiz.

Bebek Battaniyesi Yapılışı Resimli Anlatım

Papatya Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı Detaylı Anlatım

Konularımızında ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Çalışma yapacak hanımlara başarılar.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git