Beyin Egzersizi Yapacağınız Sıralı İğne Oyası Modeli

Merhaba arkadaşlar. Yeni araştırmalarımı yaptım ve sizlere de aktarmak istedim. Ben yeni modeller denemekten ve yeteneklerimin sınırını genişletmekten oldukça keyif alıyorum. Elimdeki iş biter bitmez bir yenisini denemek için heyecanlanıyorum. Eğer sizler de bu gibi düşüncelere sahipseniz hepimizi zorlayacak bir model anlatmak istedim. Beyin egzersizi yapacağınız sıralı iğne oyası  modeli çoğu modelden farklı ve yapılışı daha eğlencelidir. Zor olanları denemek her zaman daha iyi işler yapmanın ilk adımıdır.

Kimileri vakti az olduğu ve kısa sürede daha fazla ürün elde etmek için düz ve kolay modellerden yararlanıyor. Ama bazen bu tarz işlemeleri sürekli tekrarladığımız için sıkabiliyor. Kendimizi oyadan soğutmamak adına her yeni bir işte farklı deneyimler yaşamamızda fayda vardır. Eğer herkesten daha değişik modeller yapmak isterseniz ve farkınızı ortaya koymak sizin için önemliyse sıralı iğne oyasını tercih ederek doğru bir seçim yapmışsınız.

Her ne kadar yakınlarınızdan farklı olmak isteseniz de bunu kötü bir anlam olarak algılamayın. Kesinlikle aranızda rekabet duygusunun oluşmasına izin vermeyin. Herkesin el işleyişi farklıdır ve özel bir o kadar da güzel modeller yapabilir. Bu nedenle bildiklerinizi paylaşmaktan da çekinmeyin.

sıralı iğne oyası modeli yapımı videolu anlatım

Sıralı İğne Oyası Modeli İle Beyin Egzersizi Yapacaksınız

İğne oyası çok zahmetli bir iştir. Sabrınızın son noktalarına gelene kadar sizi zorlamaya devam edecektir. Eğer işlemeden kısa sürede sıkıldığınızı düşünüyorsanız kendinize çok yüklenmiş olmanız mümkün. Bu gibi durumlarda ara vermek ve başka bir şeyler ile ilgilenmek sizi rahatlatacaktır. Bunun dışında zaten iğne oyası rahatlatıcı bir hobidir.

İşlemelerinizi gönül rahatlığı ile dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Kendinizi yeterince geliştirdiğinizi düşündüğünüz zaman bundan kazanç bile sağlayabilirsiniz. Bir çok tanıdığım yaptıklarını satarak kendi isteklerini ve ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılayabiliyor. Hem de sevdiği bir işi yaptığı için çalışmaktan keyif alıyor. Yeterince vaktiniz varsa siz de yaptıklarınızı maddi imkanlara çevirebilirsiniz.

Sıralı iğne oyası modeli ile beyin egzersizi yapacaksınız. Muhtemelen daha önce böyle bir tabir ile karşılaşmadınız. Zihninizin daha açık olmasını elbette oya ile de sağlayabilirsiniz. Ayrıca daha verimli çalışacağınız için kendinize öz modeller oluşturmanız da mümkün olacaktır.

Beyin Egzersizi Yapacağınız Sıralı İğne Oyası Modeli Yapılışı

Bu model çok sade ve şık olduğu için fazla gösterişi sevmeyen hanımlar tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda ben başörtülerine çok yakıştırıyorum. Tabi şallara da aynı şekilde. Ama sizin kullanım alanlarınız değişebilir. Dilediğiniz gibi evlerinizi süsleyebilirsiniz.

Beyin egzersizi yapacağınız sıralı iğne oyası  modeli yapılışı biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ama hiç telaş etmeyin. Kısa sürede öğreneceksiniz ve o karmaşık hallerden kurtulacaksınız. Ayrıca bu çalışma arasında sık sık ara vermenizi tavsiye ederim. Modeli bitirdiğinizde düşüncelerinizi öğrenmek isterim. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

İğne Oyası Yapım Aşaması ve Videoları’na bizimle bu anlatımı paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git