Biberon İçin Çok Şirin Örgü Kılıf Modelleri

Sevgili hanımlar. Bu Dünya’da en güzel şey, bebekleriniz için yaptığınız şeyler diyebiliriz. Ne yaparsanız yapın, her yaptığınız şey çok şirin ve güzel oluyor. Bebekler için farklı örgü modelleri de bunlar arasında. Daha önce denenmemiş, hiç görmediğiniz belki de aklınıza bile getiremeyeceğiniz şeylerle karşılaşıyoruz. Bu yazımızdaki biberonlar için örülmüş örgü kılıf modelleri de bunlardan bir tanesi. Gerçeği söylemek gerekirse, bu gibi örgü işlerine bazıları çok sıcak bakmıyor. Yani gereksiz buluyor. Ama, aşağıdaki modelleri incelediğinizde bu fikriniz mutlaka değişecek.

Bebekler için değişik örgü modelleri yapmak ve bunları çok farklı şekilde örmek harika bir duygu. Onların güzelliği, ördüğünüz şeylere de yansıyor. Rengarenk ipler, çok eğlenceli motifler ve desenler ile aklınıza gelebilecek her türlü şeyi örebilirsiniz. Örgü biberon kılıfı modelleri için çok güzel örnekler var. Hepsini incelediğinizde siz de bize hak vereceksiniz.

Biberonlar için örgü ile yapılmış çok güzel örnekler

Örgü ile yapılan kılıfların mantığı aslında hep aynı. Bu su torbası da olsa, farklı bir şişe de olsa değişmiyor. Ama konu bebekler olduğu zaman işler değişebiliyor. Çünkü ne yaparsanız yapın, onlar için en güzelini ve en özelini yapmak isteyeceksiniz. Biberon kılıfları için de durum böyle. Harika ve rengarenk kılıflar sayesinde zor olan işinizi hafifletebilirsiniz. Bazı anneler şöyle düşünebilir; zaten bebek bakmak yeterince zor, bir de böyle şeylerle mi uğraşacağım. Zaten bu zorluk yüzünden böyle şeylerle uğraşmalısınız. Bu kadar güzel ve şirin şeyleri elinize aldığınızda ve o güzel bebeğinizin karşına geçtiğinizde her şeyi unutacaksınız.

Biberon kılıfı örmek oldukça kolay

Yukarıda söylediğimiz gibi, kılıf örmenin mantığı aynı. Bu biberonlar için de geçerli. Sevdiğiniz veya çok hoşunuza giden bir örgü desenini düz bir şekilde kılıf olarak örüyorsunuz. Bundan sonrası ise üzerine süsleme şeklinde. Çok çeşitli karakterler, yüz ifadeleri, amigurumi teknikleri ile yaptığınız oyuncaklar, çiçekler vb. gibi şekillerle bu kılıfın üzerini şenlendirebilirsiniz. Eğer çok daha profesyonel çalışıyorsanız, sonradan eklemek yerine motif üzerine işleyerek de yapabilirsiniz. Kılıfın boğaz kısmını ise, ister lastikli, isterseniz ip ile geçebilirsiniz.

Çok güzel örgü biberon kılıfı örnekleri

Biberonlar için harika modellerin olduğu aşağıdaki fotoğrafları inceledikten sonra, eminiz hemen siz de örmek isteyeceksiniz. Çünkü o kadar güzeller ki. Buradaki modellerin ortak özellikleri, kılıfların hepsi düz olarak örülmüş, üzerine çok çeşitli örgü aksesuarları eklenmiş. Bunlar da oldukça renkli ve eğlenceli. Renkler de oldukça güzel. Eğer vaktiniz varsa bu gibi kılıflardan bir kaç tane farklı örebilirseniz, bebeğiniz biberonla ilgilenirken yemeğini çok kolayca yiyebilir. Her seferinde farklı bir modelle karşılaşırsa işiniz daha da kolay.

Yazının başında söylediğimiz gibi; bebekler için her şey çok güzel. Bu gibi güzel örgü modelleri incelemek isterseniz, bebek örgüleri kategorimizdeki örneklere bakmadan geçmeyin. Özellikle de bebek patikleri bölümümüzdeki harika modeller işinize çok yarayacak.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git