Birbirinden Güzel Ve Çok Şık Bebek Sandalet Modelleri

Bebeklerin o küçük ve şirin ayakları için çok güzel ve farklı modelleri içinde barındıran bebek sandalet modellerini incelediğinizde, daha önce hiç edinmediğiniz fikirler kafanızda canlanmaya başlayacak.  Örgü modelleri yapılırken bakılan tek şey deseni gibi görünse de, süsleme biçimler ve üzerine işlenen farklı fikirler de bir o kadar önem arz ediyor aslında. Düz bir modelin üzerine işleyeceğiniz küçük bir motif, birbirinden şık bebek sandalet modelleri örmenize olanak tanıyabilir. Veya sandalet dendiğinde ki standart kalıpların dışında, modeli farklı bir boyuta getirecek bağlama ve örme biçimi de bir kaç farklı model şekli ortaya çıkartabilir.

Sandalet örerken dikkat etmeniz gereken şey tabii ki model fakat süsleme şekilleri ve modern görünümü de çok önemli. Artık düz modeller çok tutmuyor. Örgüden yapılan farklı modelde bebek sandalet modelleri elde etmek için biraz daha uğraşmak gerekiyor.

Örgü patikler kadar sandalet modelleri de örülmeye başlandı

Farklılık arayan hanımlar, bebekleri için de farklı modeller ve giysiler arayışına girmeye başladı. Çoğunlukla patik ören ve bebeklerine giydirenler, bebeklerin yavaş yavaş büyüyüp ayaklanması ile sandalet modelleri örmeye de başladı. Sandaletlerin alt kısımlarının biraz daha sert ve kalın olması tercih sebebi olabiliyor. Ayaklanan bebekler, özellikle kış aylarında yerlere bastığında, alt kısımdan soğuk alabilir. İşte sandaletler burada çok işe yarıyor.

Küçük dokunuşlar ile farklı ve modern bebek sandalet modelleri yapın

Artık düz modeller bitti diyebiliriz. Düz bir model örseniz bile, üzerine yapacağınız bir kaç minik dokunuş o modeli bambaşka bir hale getirebilir. Aşağıdaki galeri tam olarak bu gibi modelleri içinde barındırıyor. Dikkatli incelediğinizde düz modeller üzerine yapılan minik işlemeler, kurdeleler ve bir kaç aksesuar dokunuşu, minik ayaklar için çok şık sandaletler ortaya çıkartabiliyor. Sandalet modelleri çok soğuk havalar için biraz serin kalabilir. Daha sıcak bir şeyler ararsınız, kolay örülen yeni bebek patikleri yazılarına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Çok şık işler bulabilir ve fikir alabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git