Buğday Başağı Örneği İle Örgü Yelek Modeli

Örgü ve elişi örneklerinde farklı modeller ve tekniklerle siz değerli örgü sever hanımlarla birlikte olmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere şiş ile örgü yelek yapılışını anlatmaya çalışacağız.

Örgü modelimizin ismi buğday başarı örneği ile örgü yelek yapımı olacak. Bazı hanımlar bu örneğin ismini buğday tanesi örgü modeli olarakta tanımlıyorlar. Buğday başağı örgü modeli ile öreceğiniz yelekler çok zarif ve kibar duracaktır.

Eğer aklınızdaki bir anne yeleği örmek ise buğday başağı veya diğer ismiyle buğday tanesi örgü modeli tam size göre bu örneğimiz ile istediğiniz renkte ve büyüklükte örgü yelek örebilirsiniz.Videoyu oluşturan hanfendi buğday başağı örgüsünü ve anne yeleği yapılışını oldukça detaylı bir şekilde anlatmış.

Size kalan ise örneğimizi iyi anlayarak videolu anlatımdan sırasıyla tüm işlemleri yapmak. Bayanlar için örgü yelek yapımı hiç bukadar kolay olmamıştı. Örnek gözünüzü korkutmasın o kadar zor bir model değil şiş örgüsüne alışkın olan hanımlar bu yelek örneğini rahatlıkla çıkarabilir.

Buğday Başağı ( Buğday Tanesi ) Örgü Örneği İle Neler Örülebilir ?

Buğday tanesi veya başağı örneği ile en güzel çıkarabileceğiniz örnek örgü yelek yapılışı ve örgü yelek modelleri olacaktır.Fakat tabi çok güzel bir örnek olduğundan sadece yelekle sınırlamakta doğru olmaz bize göre bu örnekle yazlık bir bluz bile örülebilir. Bu birazda örneği çıkaracak olan kişinin hayal gücü ile sınırlıdır.

Buna ek olarak örgü bebek yelekleri konusunu atlamayalım çünkü buğday tanesi örneğini kullanarak sadece daha sevimli ve tatlı renkleri seçerek harika bir bebek yeleği örebilirsiniz. Dilerseniz videomuza geçmeden önce kısa bir hatırlatma yapalım. Konumuz yelek modelleri iken daha evvel paylaştığımız genç bayanlar için örgü yelek modelleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

Buğday Başağı Örgü Örneği İle Yelek Nasıl Örülür ?

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi gönülden örgüler youtube kanalından aldığımız bu örnekle harika örgü yetişkin veya anne yelekleri örebilirsiniz. Anlatımlı olarak çok fazla bilgi aktaramayacağız fakat aşağıdaki videomuzu izlediğinizde buğday başağı örneği hakkında aklınızdaki tüm soru işaretleri kalkacak. Denemek isteyen hanımlara şimdiden kolaylıklar dileriz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git