Bugüne Kadar Gördüğünüz En güzel Lif Modelleri

Lif modelleri en güzel ve farklı örnekler ile yeni bir motifle örülmesinin belli bir sebebi var. Çevrenizde görebileceğiniz ve yapılan her türlü giysi veya kullanım amaçlı örgülerin üzerilerine işlenen bir çok şeyi lif modellerine de uygulayabilirsiniz. Küçük, çabuk örülebilir ve esnek bir yapıya sahip olması her türden deseni üzerine işlemenize olanak veriyor. Onlarca yıldır hatta çok daha eskilere gidersek yüzlerce yıldır banyolarda ve mutfaklarda farklı modelde değişik sabun bezi lifler olarak da kullanılan bu örnekler, gün geçtikçe daha çeşitli işlerle harmanlanarak, günümüzdeki modern görünüme geldiler.

Bilgiye ulaşmanın kolaylığı sayesinde artık kadınlarımız da her şeyi rahatça bulup inceleme fırsatı yakalıyorlar. Aklınıza takılan bir modeli, bir modeli yaparken takıldığınız bir noktayı bulmak eskisi kadar zor değil. İşte bu yüzden günümüzde oldukça fazla lif örneği ortaya çıkmaya başladı. Bilgi bu şekilde harika bir şekilde paylaşılıp herkese faydalı oluyor. Siz de yaptığını bir şeyi sadece kendinize saklamayın. Paylaşın. Paylaşın ki o da gelişsin ve çok daha kaliteli bir hale gelerek herkese faydalı olsun.

En güzel lif modelleri örmek için model incelemek çok önemli

Model incelemenin size kattığı çok fazla şey var. Eğer örmüyorsam neden bir model incelemek için vaktimi boşa harcayayım diye düşünmeyin. Sürekli örnek inceleyerek görsel hafızanızı ve ve beyninizin görsel kalitesini artırarak, çok daha güzel örgü modelleri örebilirsiniz. Şöyle düşünün; lif örneği ördünüz ve size çok sadece geldi. Üzerine bir kaç küçük dokunuş yaparak çalışmayı biraz daha hareketlendirip farklı bir hale getirmek istiyorsunuz. İşte daha önce incelediğiniz örneklerden mutlaka aklınıza bir şey gelecektir. Bu yüzden örnek incelemek sizden bir şey almaz, aksine çok fazla şey katar.

lifler en güzel örnekler

Lif modelleri ve örnekleri en güzel nasıl örülür?

Bunun bir çok cevabı var. Ördüğünüz lifin kime ait olduğu da önemli. Eğer çocuk veya bebeğiniz için bir lif örüyorsanız, bunları eğlenceli hale getirmek için oldukça fazla seçenek mevcut. Çocuk ve bebek liflerinde amaç da zaten bu. Bir göz, kulak veya burun işleyerek düz bir modeli farklılaştırabilmek çok kolay. Aşağıdaki modelleri incelerken bunu siz de fark edeceksiniz. Örnek ne kadar düz olursa olsun, üzerine eklenen küçük bir göz bile işin rengini değiştiriyor. Veya düz modeller isterseniz de bebek ve çocuklar için çok şirin lif modelleri konusu inceleyebilirsiniz. Anlatımlı olarak da, banyo lifleri için bulunmaz bir örnek ayıcıklı banyo lifi yapımı konusundaki lifi mutlaka inceleyin.

En güzel lif modelleri örmek için modeller

Biz ne kadar söylersek söyleyelim, en son sözü elbette siz söyleyeceksiniz. Kendi zevkiniz, kendi isteğinize göre örüp kullanacaksınız. Bizim buradaki amacımız, siz bir örgü modeli yapıyorken, onu çok daha güzel, farklı ve modern bir örnek olarak yapmanızı sağlamak. Bu şekilde yapıp paylaştığınızda da o işten herkes faydalanacak. En güzel lif modelleri örmeniz için aşağıdaki galeriye çeşitli örnekler ekledik. Bu modellerin arasında çocuklar ve bebekler için liflerin yanı sıra, hem mutfakta hem de temizlik için kullanabileceğiniz şeyler de var. Onlar da size fikir verebilir.

Çok daha fazla fikir ve model görmek isterseniz lif modelleri kategorisindeki makalelere göz atın. Bir çok farklı modelin olduğu bu başlık altında ise lif yapılışı için de seçenekler mevcut. Özellikle son zamanlarda çok popüler olan elbise lifi duymuş veya görmüşsünüzdür. Bu lif için tığ işi örgü elbise lif yapılışı konusunu paylaşmıştık. Anlatımlı fotoğraflar sayesinde bu lifi de çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git