Bulmaca Patik Nedir ? Kolay Bulmaca Patik Yapılışı ?

Sizlere bu yazımızda çok hoş bir patik modeli olan bulmaca patik örneğinden bahsedeceğiz. Bulmaca patikler gerek görüntüsü gerekse kullanışı açısından oldukça sevilen patik örnekleridir.Örgü modelleri ile uğraşan hanımların mutlaka denemesi gereken bir örgü örneğidir bulmaca patik modelleri. Sizlere farklı bir konumuzda da farklı ve değişik bulmaca patik modellerini paylaşacağız.

Aşağıdaki galerimizde kırmızı bulmaca patik yapılışı resimli şekilde anlatılmıştır. Eğer elişi işleri ile uğraşıyor ve daha önce pratiğiniz varsa bu modeli örebileceğinizi düşünüyorum. Eğer çok fazla örgü bilginiz yoksa konumuzun altındaki derya baykal hanımın yapmış olduğu bulmaca patik örneğini kendinize model olarak alabilirsiniz.

Bence bulmaca patikler daha çok çeyizlik patikler arasında yerini alıyor. Çünkü çok şık ve modern modelleri mevcut bu modeller içinden seçilerek hazırlanacak bulmaca patikler çeyizlere ve bohçalara rahatlıkla koyulabilir.

Bulmaca patiklerden bu kadar bahsettikten sonra fotoğraflı anlatımlardan bulmaca patik nasıl yapılır çıkaramayan arkadaşlar için derya baykalın anlatımını yapmış olduğu bulmaca patik yapılışının videosunu da ekledik bu videodan yararlanarak pratik yaparak yukarıdaki bulmaca patik örneğini yapabilirsiniz.

Bulmaca Patik Yapılışı Eğitim Videosu

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git