Burgulu Çiçek Örnekli İğne Kenar Oyası Yapılışı

Biraz ara verdikten sonra tekrar sizler için en güzel ve en değerli iğne oyalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Ağır iğne oyaları ve yöresel iğne oyalarıdan sizler çok bahsetmiştik. Havlulardan mendillerden yazma kenarları ve yemeni kenarlarından olabildiğince örnekler sunmaya ve sizlerin örgü ve elişi konusunda ufkunuzu geniş tutmaya çalışıyoruz.

Bunlara bir örnek vermek gerekirse çeyizler için havlu kenarı örnekleri adında paylaştığımız konumuz olabilir. Aslında örnekler oldukça fazla iğne oyaları ve tülbent kenarları için yapacağınız süslemeler için fikir arıyorsanız 1yumak örgü ve elişi örnekleri sitemizde kısa bir arama yapmanız yeterli. Size bu konuda burgu şeklinde iğne oyası kenar yapılışı ile ilgili resimli anlatımı sunacağız bu konumuzda.

Eminimki çiçek şeklinde ve örneğinde onlarca hatta yüzlerce çiçek motifli oya modeli yapmışsınızdır veya biliyorsunuzdur fakat bu örneğimizdeki iğne oyası modelimizin çiçeği burgulu şekilde yapılan bir oya modeli olduğundna bizlere biraz farklı geldi ve siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak istedik.

Sizlere daha önce burgulu iğne oyaları ve benzer iğne oyası örnekleri ile alakalı paylaştığımız bir kaç konumuzun linklerini sunmak istiyoruz.

Bu ve bunlara benzer iğne oyası modelleri için 1yumak.com web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Burgulu İğne Oyası Örneği Yapılışı Resimli Anlatım

Neşe hanımın yapmış olduğu bu güzel burgulu yemeni oyası örneğinin fotoğraflı aşamaları tek tek hiç üşenilmeden güzel bir şekilde çekilerek anlatılmaya çalışılmış. Bizde bu değerli ve güzel iğne oyası çalışmasını siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak istedik umarım hoşunuza gidecek ve başarılı bir deneme olacaktır. Denemek ve oyalamak isteyen tüm hanımlara başarılar dilerim.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git