Bürümcek Kirpi Modeli Örgü Battaniye Örülüşü

Hanımların vazgeçemediği ve yapmaktan zevk aldıkları şeylerden biride örgüdür. Örgü örerek hem boş zamanlarda keyifli vakit geçirebilir. Hemde zihinsel olarak da rahatlama sağlamaktadır. Kendi ürettiğin bir şeyi görmek de oldukça mutluluk veren bir durumdur.Cinsiyeti belli olmadan bebeklerinize bürümcek kirpi modeli ile bir çok şey örebilirsiniz bebeğiniz için. Erkek çocuklar için mavi ve beyaz kızlar için ise pembe, kırmızı yada canlı renklerle birlikte beyazı ekleyerek örebilirsiniz.

Bürümcek kirpi modeli ile battaniye örebilirsiniz. Hem soğuk günlerde bebeğinizi sıcak tutar hemde sevginizle ördüğünüz battaniyenizi en sevdiğiniz için kullanabilirsiniz. Büyük bir heyecanla beklediğiniz bebeğiniz için ördüğünüz battaniyeyi onun çocuklarına  da bir hatıra anı olarak bırakabilirsiniz. Önerdiğimiz bürümcük kirpi modeli ile sadece battaniye yapılmaz.

Bürümcek örgü modeli yapımı ile kendiniz ve sevdikleriniz içinde şal, atkı, yatak örtüsü gibi çeşitleri çoğaltabilirsiniz. Bürümcük kirpi modeli ortadan ve kenardan başlamalı olarak ikiye ayrılır.

Kenardan Başlamalı Bürümcek Kirpi Modeli Bebek Battaniyesi

Bürümcek kirpi modeli örgü modeli iki türlü de örülebilmektedir. Kendiniz nasıl örmeye başlamaktan rahat edecekseniz onunla başlamanızı öneririz. Hem örerken zevkli geçmesini hem de ruhsal anlamda da sizi rahatlatmasını sağlarsınız. Yeni örgüye başlayanlar için internet sitelerinden bu örgünün teknikleri ve başlama şekillerinden yararlanarak rahat örebilirsiniz. Kendi bebeğiniz için sevgiyle ördüğünüz battaniyenizi yakın çevredeki arkadaşlarınız için örebilirsiniz. Onlara kalbinizden geçen en güzel hediyeyi kendi el emeğinizle sunmuş olursunuz.

Ortadan Başlamalı Bürümcek Kirpi Örneği Bebek Battaniyesi

Kenardan başlayabileceğiniz gibi bu örneği ortadan da başlayarak örebilirsiniz. Kenardan yada ortadan kendiniz için hangisini daha uygun buluyorsanız onunla başlamalısınız. Bürümcek kirpi modeli ile ilgili modelleri ve videoları yazımızın bitiminde yayınlayacağız. İsterseniz yazı sonundaki Bürümcek kirpi modellerinin örüş şekillerini kullanarak örgünüzü tamamlayabilirsiniz.

Bürümcük kirpi modeli olan örgümüzün hem kenardan hemde ortadan başlamalı şeklini sunacağımız videolarla rahatça örebilirsiniz. Kolay gelsin şimdiden sizlere.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git