Büzgülü Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri

Sizler için bugün örgü çanta modellerini konu olarak ele aldık. Tığ işi örgü çantalar modern çanta modellerinin alternatifi olarak her zaman yerini korumuştur. Her alanda kullanılabilen örgü çantalar günümüzdeki teknolojinin gelişmesi ile birbirinden şık ve modern örgü çanta örnekleri olarak karşımıza çıkmaya başlamıştır.

Örgü çantalar çok çeşitlilik göstermektedir. Biz bugün sizler için paylaşmak istediğimiz model ip büzgülü örgü çanta modelleri olacak. Bahsettiğimiz büzgü çanta modelleri daha çok spor giyimle ve rahat çanta kullanımını seven hanımların ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.

Aynı zamanda genç bayanlarında çok tercih ettiği büzgülü çantalar bir çuvalı anımsatsa da çok hoş ve güzel iplerle örüldüğünden karşı koyulamaz güzelliklerde olabiliyor. Bizde bu yüzden en güzel tığ işi örgü çanta modellerini bir araya getirdik sizler için konumuzun altında bulabileceksiniz.

Tığ İşi Örgü Çantalar Nasıl örülür  ?

Peki tığ işi örgü çantalar nasıl örülür merak eder gibisiniz. Bununla alakalı farklı bir yazımda örgü çanta yapılışını anlatmayı düşünüyorum ama kısa bir bilgi vermek gerekirse genellikle bu tarz örgü çanta örnekleri penye ipten örülmektedir.

Mesela örnek vermek gerekirse siz değerli takipçilerimize penye ipten bebek çantası yapımı konumuzu paylaşmıştık. Burada da görebileceğiniz gibi örgü çanta yapmak ve ortaya çıkan bu güzel gerçek bize örgü ile nasıl harikalar ortaya koyulabileceğini gösteriyor.

Tabi örgü çanta örnekleri sadece penye ipten ibaret değil ufkunuzu geniş tutarak biraz araştırma yaptığınızda örgü tığ işi ile ne kadar güzel çantalar yapıldığını görebilirsiniz.

Örgüden Yapılmış Büzgülü Çanta Modelleri

Kırmızı yeşil sade ve çok hareketli tığ işi örgü çanta modelleri ve örneklerine aşağıdaki galerimizde ilerleyerek ulaşabilirsiniz.Bizler kendi zevkimize göre en çok beğendiğimiz farklı ve çeşitli örgü teknikleri ile örülmüş çantaları bir araya getirdik umarım hoşunuza gider.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git