Çeyizlik İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarları

Her genç kız çeyizini hazırlarken mutlaka iğne oyasını da bulundurmak ister. İğne oyası sıklıkla mutfak havlu kenarlarında tercih edilebilir. İğne oyasını makine işine döndürmüş sektörler bulunsa da el emeği olan iğne oyaları kendini gerek gösterişiyle gerek duruşuyla kendini belli etmektedir. Dışarıdan hazır alınırken dikkat edilmesi gereken bu özellik, özellikle ucuzsa ve iğne oyası deniliyorsa makine oyasıdır. Çünkü gerçek elde yapılan iğne oyası oldukça zahmetli olduğundan ucuza alınabilecek el emeklerinden değillerdir.

Bizde bu yüzden sizlere mutfaklarda kullanılabilecek çeyizlik iğne oyası mutfak havlu kenarlarını sizlerle paylaşacağız. Tığ işi ile yapılmış el emeği göz nuru iğne oyası havlu kenarlarına bayılacaksınız.Genç kızların yeni mutfak hayalleri aşikardır. Her genç kızın yeni evinde kullanmak üzere çeyizlerine koyduğu el emeği göz nuru modern iğne oyalı mutfak havlusu kenarları ile bohçalarını süslemek ister.

Bu yüzden tığ işi ve elişlerinde kendini geliştirmiş hanımlara fikir vermek için sizlere olabildikçe farklı ve güzel örnekler ve el yapımı ürünler sunmaya ufkununuzu genişletmeye çalışıyoruz.

Farklı Ve Değişik Mutfak Havlu Kenarı Örnekleri

En farklı ve en değişik elişi mutfak havlu kenarı örneklerinin galerimizde bulabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı yapılışını web sitemizde kısa bir arama yaparak çeşitli anlatımlar bulabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git