Çeyizlik Modern Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyaları

Günümüzde gelişmiş teknolojik aletler ile evlerin ihtiyacı olan danteller makineler ile yapılmasına rağmen el işi olan danteller vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Her genç kızın çeyizinde el işi dantel bulunmaktadır. Her çeyizde en fazla bulunan şeyler arasında havlular gelmektedir. El havluları, baş havluları hala el işi danteller ile çeyizlerin başında yer alır.

Eskiden hanımların çeyizlerde görerek birbirinden aldığı örneklerle süslenirdi havlu kenarları. Teknolojinin ilerlemesi ile internette birçok ve değişik modellerde havlu kenarı örneklerini bulmak daha kolay bir hale gelmiştir. Alışılagelen modellerin dışında yaratıcılığı bulunan bayanların yeni fikirlerini de internette bulmak mümkün. Çoğu zaman çeyiz sandığından çıkmayacak bile olsa insanlar çeyizlerde havlulara daha fazla yer vermektedir.

Modelleri değişse de modası geçmeyen ve değişmeyenler arasındadır dantel havlu kenarları iğne oyaları. Renkli, sade, motifli, simli, boncuklu birçok havlu kenarı modelleri iğne oyaları bulunmaktadır. Makine işi yapılan havlu kenarları ile el işi yapılan havlu kenarları kıyaslanamaz bile. Her türlü ve her model havlu kenarlarını internette çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

ceyizlik-havlu-kenari-modelleri-igne-oyalari

İnternete girip çeyizlik havlu kenarı modellerini görüp de iç çekmeyen hiç bir bayan yoktur. Banyoların, mutfakların en güzel süslerini dantelden yapılmış rengârenk havlu kenarları oluşturur. Sünnet düğünlerinde, genç kızların çeyizlerinde havlular başrol oynarlar. Güzel desenli havluların şık danteller ile bütünleşmesiyle göz alıcı bir güzellik ortaya çıkar.

En Modern Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri

Kırsal kesimler ve köylerde genç kızların çeyizlerinde dantelli, iğne oyalı havlulara daha fazla yer verilmektedir. Kadınların birbirlerinden aldığı, internetten bulunan havlu kenarı örnekleri ile çeyizler göz almaktadır. Havlu kenarı yaparak mağazalara satış yapan ya da pazarlarda kendi ürünlerini satan birçok bayan bu sayede aile bütçesine katkı sağlayarak para kazanmaktadır.

Birçok bayan da dantel ile süslediği havluları internet aracılığı ile satmaktadır. Çalışan, dantel yapmaya vakti olmayan, anneler, genç bayanlar ise bu havlulardan satın almaktadır. Günümüzde çalışan bayan sayısı arttıkça havlu kenarı yaparak satış yapan kişilere daha fazla ihtiyaç olmaktadır. Çünkü havlular her evin baş ihtiyacıdır.

Etiketler:

Çeyizlik Modern Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyaları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Gülay Mumcu dedi ki:

  Bütün paylaşımlar için ťesekkürler. Hepsi de çok güzel. Sağolasınız.

  1. zambak dedi ki:

   Gülay hanım merhaba.
   Bu güzel düşünceleriniz için biz teşekkür ederiz. Sizin için her zaman yeni iğne oyaları ve örgü modelleri paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sayfa başına git