Çiçek Örnekli Şal Örnekleri Resimli Videolu Anlatımı

Şal, boyun atkısı gibi gündelik hayatta pek çok kez kullandığımız tekstil ürünleri hamarat eller sayesinde rahatlıkla yapılabiliyor. Bu modelle ilişkin de pek çok çeşitte yapılabilecek farklı türlü modeller bulunmaktadır. El işleri çiçek örnekli şal örnekleri resimli ve videolu anlatımı ile bu modellere ulaşabilirsiniz.

Çiçek örnekli şal örnekleri, örülen şal şiş ile örülse de nazik çiçek motifi vermek için tığ kullanımı uygulanır. Eğer şala kullanılan ip ile motif oluşturulacaksa ve şalın fiziki yapısına göre kullanılan şiş numarası buna müsaitse ister şalı ördüğünüz renkle ister başka bir renkle ikili uyum sağlayarak çiçekli motif verebilirsiniz. Çiçek örnekli ucu sallanan bir yapıya sahip olan ince simli ip kullanılarak el işi ile yapılan şalları son zamanlarda gelinlerin üzerinde görmek pek muhtemeldir. Bu şallalar çiçek motifli olup salaş ve büyük bir görüntü yaratması adına kalın şiş kullanılarak yapılır. Çünkü kalın şiş ile atılan her ilmek bir araya geldiğinde şişin kalınlığından dolayı bol bir yapıya sahip olup çok boşlukludur.

Çiçek Motifli Örgü Şal Modeli Ve Yapılışı

El işleri çiçek örnekli şal örnekleri resimli ve videolu anlatımı umarım sizin için faydalı olmuştur. Çiçek örnekli şal örneklerini bulduğunuzda farklı renkli ipler ve farklı örme teknikleri uyguladığınızda bir modelden pek çok model çıkarıp zengin bir el işçiliği ile güzel bir şal meydana getirebilirsiniz.

Shawl Knitting Video, Schal Knitting Video, Sjal Knitting Video, Sjaal breien, Sjal Strikke

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git