Çivili Kasnak İşi İle Yapılan Muhteşem Salon Takımı Modelleri

Kasnakla ilgili daha önce bir kaç yazımız olmuştu bunlara bir yenisini ekleyerek yeni kasnak işi salon takımı modelleri ile devam ediyoruz.Kasnak işi bildiğiniz gibi oldukça meşakatli ve zahmetli bir iş hanımlar ama çıkan sonuçlar ortaya koyulduğunda vermiş olduğumuz emeğe deymiş olduğunu farkediyoruz. Belki bilmeyen arkadaşlarımız vardır bu yüzden bu hanımlar kasnak işi nedir ve kasnak modelleri konumuzu inceleyebilirler.

Yeni gelinler daha çok hazır salon takımı modelleri tercih ediyorlar fakat elişi emeğinin yeri her zaman daha farklıdır.Bir nesilin zaten bu tarz elişi örneklerinden haberi bile yok malesef ! Biz tavsiye ediyoruz yeni gelinlerimize elişi kasnak salon takımları çeyizlerinize renk katacaktır.Örgü ve elişi kültürümüzde olan bir gelenektir bize göre bu güzel gelenek ilelebet devam etmelidir.

Kasnak İşi Salon Takımları Hangi Teknikler İle Yapılabilir ?

Kasnak işi ile yapılmış salon takımı örnekleri diğer elişi salon takımlarına göre çok daha gösterişli ve bir okadar görkemli durduğunu hepimiz biliyoruz. Tabi bu birazda kasnak işinin hanki teknik ile yapıldığı ile orantılı, hemen aklınıza kaç çeşit kasnak işi yapılabilir sorusu gelebilir.Nakış kasnak modelleri ve çivili kasnak işi salon takımı modelleri olarak ikiye ayırabiliriz. Her ikisindede yapılan çalışmalar oldukça göz alıcı ve emek harcayıcıdır.

En yeni Ve En Güzel Kasnak İşi Salon Takımı Örnekleri

Bizde sizlere fikir vermesi açısından her iki teknikle yapılmış olan kasnak işi salon takımları örneklerini paylaştık umarım yapabileceğiniz ve çıkarabileceğiniz örneklerle karşılaşırsınız. Tabi çivili kasnak yapmak istiyorsanız internetten kısa bir araştırma yaparak daha önce kullanılmış ucuz fiyatlı çivili kasnak aparatları bulabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git