Çocuklar İçin Değişik Örgü Panço Modelleri ve Yapılışı

Örgülerin pratik ve kolay olması herkes için çok önemli bir husus. Bebek ve çocukları olan bayanlar içinse bu daha da önemli. Çocuklar için değişik şekillerde örülmüş örgü panço modelleri her zaman bu kolaylığı bize sağlayan harika bir örnek. Nerede ve hangi koşulda olursa olsun, pratik ve bir o kadar kullanımı kolay olan pançolar, değişik şekilde yapılışı ve örgü panço modellerinin anlatımı sayesinde de bize yine büyük kolaylık sağlıyor.

Panço modelleri ne derseniz deyin kız çocuklarına çok daha yakışıyor. Erkekler için de örülüp giydirilebilir ama, kızların giymesi için örülen panço modelleri şekil ve model itibari ile şirin ve güzel oluyorlar. Rengarenk ipler, süsleme için kullanılan kurdele ve püsküller ile örgü panço modelleri harika görüntüler ortaya çıkartıyor. Giydirirken, kullanırken ve çıkartırken bu kadar pratik olması nedeniyle hanımlar tarafından çok tercih edilen bir örgü modeli haline geldi. Bu yüzden, daha önce hiç panço modeli örmemiş hanımlarımızı bu yazımızda biraz olsun bilgilendirmeye çalışacağız.

Çocuklar değişik örgü panço modelleri ile daha şık

Çok soğuk olmayan serin havalarda, üstlerine giydireceğiniz bir badi veya biraz daha kalın bir giysinin üzerine, örgü panço modelleri harika alternatif. Şık durması, sıcak tutması açısından da size her zaman yardımcı olan, değişik ve güzel anlatımlı örgü panço modelleri ve yapılışları sayesinde de bir çok alternatif sunun bu güzel modelleri örmek için geç kalmayın. Daha önce sizlerle paylaştığımız, kız çocuklar için kolay omuz silkme örgü panço yapılışı konusu da güzel bir model örmek için size örnek. Örgü panço modelleri size, küçük ve şirin motifleri, değişik modelleri deneyebileceğiniz güzel bir alan açıyor. Bu sayede bir çok deseni deneme şansınız olacak.

örgü panço çocuk bebek değişik modeller

Örgü ile panço modelleri çocuk ve bebekler için çok daha sağlıklı

Bizim her zaman söylediğimiz bir şey var; eğer örgü örebiliyor, el işi yapabiliyorsanız dışarıdan bir şey almamaya gayret edin. Dışarıdan alacaksanız eğer, güvendiğiniz, sağlıklı olduğuna inandığınız markalar tercih edin. Tabi onlar da biraz pahalı olabiliyor. Siz, kendi el işi beceriniz ile yapabildiğiniz ne varsa, kendi bildiğiniz malzemeleri kullanarak ve incelediğiniz örnekleri yaparak çocuklarınıza giydirin. Bu her şeyden çok daha sağlıklı ve güvenli.

Çocuk ve bebekler için örgü panço nasıl yapılır anlatım

Bu güzel modelleri daha önce hiç yapmamış olabilirsiniz. Bu modeller düz modellerden biraz daha farklı. İlk başlangıç için size bir kılavuz, bir anlatım gerekli. Aşağıdaki fotoğrafta bulunan, başlangıç seviyesi için size gayet kolaylık sağlayan modeli örmek için bir anlatım mevcut. Alttaki adımları takip ederek bu güzel modeli örmeye başlayabilirsiniz. Renk seçimini beğenmediyseniz eğer, kendi zevkinize uygun renkler kullanarak değerlendirebilirsiniz. Yan tarafındaki tamamlayıcı olarak yapılan saç bandı ve bere modeli de aynı motif ve teknikle örülerek güzel bir takım yapılmış. Onları da yapabilir ve güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

değişik örgü panço modelleri yapılışı

örgü panço nasıl yapılır anlatımı

Örgü panço modeli yapılışı videolu anlatım

Herkes yazılı anlatımlarla örgü yapmakta çok kolay ilerleyemiyor maalesef. Bazı hanımlar görerek, anlatımı duyarak bir örgü modelini çok daha iyi bir şekilde yapabiliyor. Eğer yazılı anlatımdan bir şey çıkartamıyorsanız, aşağıdaki video anlatımı ile de güzel işler yapabilmek için bir adım atabilirsiniz. Çocuk pançosu için sade ve güzel bir anlatım. Bu anlatımlara bakarak daha önce paylaştığımız, örgü bebek panço modelleri ve örnekleri konusundaki pançoları yapmak için de bir girişimde bulunabilirsiniz.

Değişik örgü panço modelleri

Şimdiye kadar iki anlatımı incelediniz. Belki de onları kullanarak çocuklarınız için güzel işler yaptınız. Şimdi sıra, öğrendiğiniz bu teknikleri çok daha ileriye götürmek için güzel örgü panço örnekleri incelemeye geldi. Öğrendiğiniz ve uygulamaya koydunuz modelleri geliştirerek, daha değişik işler yapmak için aşağıdaki modelleri inceleyin. Burada, size çok güzel tasarım fikirleri vererek, sizin kendi modelinizi ortaya çıkartmanıza yardımcı olacak harika işler var. Hem renk, hem şekil, hem de farklı renklerden ilham alabileceksiniz.

Sitemizde bir çok örgü modelinin anlatımı var. Anlatımlı örgüler kategorisindeki farklı modellerin nasıl yapıldığını inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Az önce de bahsettiğimiz gibi, fotoğraflı veya yazılı anlatım size göre değilse örgü videoları kategorisindeki açıklamalı örgü videoları size yardımcı olacak.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git