Çok İlgi Gören Değişik Eklem Yüzükleri

Son zamanlarda hanımların özellikle genç bayanların ilgisini çeken aksesuarlardan  olan eklem yüzükleri oldukça ilgi çekiyor. Yüzük nedir biliyorum fakat eklem yüzüğü de nedir diyenler için kısa bir açıklama yapaılım. Eklem yüzükleri dendiğinde sizinde tahmin edebileceğiniz gibi eklemlere takılan irili ufaklı yüzük gruplarına veya yüzüklere verilen addır.

Eğer eliniz naif ve düzgün ise eklem yüzüğü modelleri tam size göre diyebilirim. Uzun ve düzgün parmaklarda oldukça güzel ve şık duruyor. Eğer abartıyı sevmiyorsanız siyah eklem yüzüklerini tercih edebilirsiniz. Son zamanların trendi siyah eklem yüzükleridir. Bu tarz eklem yüzüğü modellerini altın ve gümüş satan dükkanlarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Altın plastik gümüş ve imitasyon olarak birden fazla çeşidi vardır alırken dikkatli olmak gerekir.

Eklem Yüzükleri Nerelerde Kullanılır ?

Eklem yüzüklerini daha çok uyum sağlayacak olan gece kıyafetlerinizdir. Güzel bir oje ile kombin ederek sade siyah bir eklem yüzüğü tercih edebilir abartıyı seviyorsanız taşlı eklem yüzüklerini seçebilirsiniz. Eklem yüzüklerini birden fazla ekleminize yani parmağınıza takabileceğiniz gibi tek parmağınıza uzun bir modelde tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihiniz olacak.

farkli-ve-modern-eklem-yuzu

Siyah Ve Modern Eklem Yüzükleri Ve Eklem Yüzüğü Modelleri

Aşağıdaki fotoğraf galerimizde hem siyah eklem yüzükleri hemde modern ve şık eklem yüzüğü modellerine yer vermeye çalıştık. Eklem yüzüğü alma veya kendi yapma düşünceniz var ise bu modeller sizlere fikir vermeye yardımcı olacaktır.Eklem yüzüklerini kullanırken çok abartıya kaçmamak gerekli olduğunu düşünüyoruz. Siyah ve düz şık bir model seçerek kullanırsanız okadar çok dikkat çekici olacaktır.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git