Değişik örgü erkek bebek hırkası anlatımlı yapılışı

Çok güzel ve şirin modeller genel olarak kız bebekler için yapılsa da, erkek bebekleri de es geçmemek gerekiyor. Onlar için çok güzel modeller yapabilirsiniz. Modern ve değişik örgüden anlatımlı hırka yapılışı erkek bebekleriniz için çok güzel olacak. Düz olmaktan çok desenli ve modern görüntüsü ile bebekleriniz çok güzel görünecek. Bu gibi giysiler sadece kış aylarında değil, yılın her ayında ve her gününde gerekli. Ülkemizin doğası ile meşhur bölgelerinde, havasının çok temiz olduğu iç bölgelerimizde gündüzleri ne kadar sıcak olursa olsun, güneş battıktan sonra hava birden sanki sonbahar veya kışmış gibi soğuk olur. Bu yüzden anlatımlı olarak ördüğünüz erkek bebek hırkası ve yelekler de bu zamanlarda kurtarıcı olabiliyor.

Bebeğiniz olduğunda, artık yanınızda bir çanta taşımak zorunda kalırsınız. İçinde size yardımcı olacak her şey vardır. Ve her şey çok pratik olmak zorundadır. Bebeğinizin terlediği veya üşüyeceğini hissettiğiniz anda, elinizi attığınızda böyle güzel bir hırkayı kullanmanız çok faydalı olacaktır.

Farklı ve yeni modelli erkek bebek hırkası modeli

Artık örgü modellerini düz düz örüp bırakmak kalmadı. Yeni motifli ve modern görünümlü bebek hırkaları örmek, onları bebek ve çocuklarına giydirmek anneler için çok büyük bir zevk. Bu yüzden sizlerle sürekli olarak her yerde olmayan, belki de ilk kez gördüğünüz modeller paylaşıyoruz. Birazdan adım adım anlatımı ile beraber inceleyeceğiniz bu güzel hırka da bu şekilde örülmüş. Üzerindeki desenler ve harika motiflerle çok güzel bir görüntü veriyor.

Anlatımlı değişik modelde örgü erkek bebek hırkası yapılışı

Çoğunlukla fotoğraf anlatımları ile verdiğimiz örgü modellerini, denk geldiğinde de aşağıdaki gibi yazılı olarak veriyoruz. Bu sizin için oldukça faydalı. Fotoğraflı ve açıklamalı olduğunda ise çok daha güzel oluyor. Örmeniz kolaylaşıyor. Aşağıda açıklaması ile beraber hırkanın kesimlerini görebileceğiniz fotoğraflar var. Eminim bunlar işinizi çok kolaylaştıracak. Gelelim bu güzel hırkanın yapılışına.

Bu fotoğrafta lastik kısmın nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Hırkayı ölçülendirmek için, bebeğinizin daha önceki bir hırkasından veya herhangi bir giysisinden faydalanabilirsiniz.

Bu fotoğraf, değişik modelde yeni ve modern erkek bebek hırkası yapılışının ön, arka ve kol kısımlarını bize gösteriyor. Yanlışlık yapmamak için dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. Peki sitemizdeki diğer modelleri gördünüz mü? 1yumak.com’da bebekler için yeni ve farklı örgü modelleri var. Bebeğiniz için özellikle aradığınız bir model varsa; değişik bebek örgü modelleri kategorimize bakmadan geçmeyin. Battaniye, patik, yelek… ne ararsınız var.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git