Değişik şekilde örülmüş örgü saç bandı modeli

Saçlar, bayanları güzel gösteren en önemli kısım. Saçlarına taktıkları değişik örgü saç bandı örnekleri de ne kadar farklı olursa, saçları ve yüz kısımları o kadar güzel oluyor. Yüz kısımları yuvarlak göstererek altın oranı sağlamada da farklı şekilde örülmüş saç bandanaları önemli ölçüde önemli. İşte veya daha ciddi yerlerede örgüden yapılanların kullanımı zor olsa da, daha spor giyimlerde tercih edilebilir.

Saç bantları, uzun saçlar için oldukça önemli bir model. Ev işlerinde, mutfakta veya başka bir iş yaparken uzun saçları toparlamak için farklı modelde saç bantları kullanabilirsiniz. Saçları toplamak tercih edilse de, çoğu hanım saçlarını topladıktan sonra baş ağrısı ve saç derisinin ağrıması şikayetinde bulunuyor. İşte bunlara mahal vermemek için örgü saç bantları oldukça yardımcı bir araç. Saç bantlarını bayanlar kullanıyor diye düşünülse de, uzun saçlı erkekler de çeşitli modelde bantlar ile saçlarını toplayabiliyor.

Örgü şeklinde yapılan değişik örgü saç bantı çok farklı görünüyor

Çoğunlukla düz örgü örülerek, üzerine bir model işlenerek yapılan örgü saç bantları, daha farklı modelde de yapılıyor. Tıpkı aşağıdaki model gibi. Örgü ile yapılmış uzun çubuklar ile, yine örgü yapılarak örülen saç bantı modeli oldukça güzel. Aynı bir saç örer gibi uzun örgüleri birleştirerek örebilirsiniz. Aynı modelde ve motifte yapacağınız uzun örgüleri bitirdikten sonra saç gibi örebilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğraflarda çok daha farklı bir yol izlenmiş. Eğer yapabiliyorsanız modellerin hepsini birden de örebilirsiniz. Söylediğimiz gibi saç bantları düz şekilde de örülebilir.

Değişik örgüden saç bandı nasıl yapılır?

Araştırmamıza rağmen anca bu kadar fotoğraf bulabildik. Fotoğraflar biraz az olsa da, uzman hanımlarımız mutlaka çözecektir. Sitemizdeki diğer modellere de bakmadan geçmeyin. Özellikle değişik örgü modelleri yapmak için örgü videoları kategorisine mutlaka ziyaret edin. Harika işler sizleri bekliyor.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git