Değişik ve yeni bayan patikleri nasıl yapılır?

Örgü dünyasında, modeller arasında, belki de örgü tarihinin en fazla örülen modelleridir patikler. Bu yüzden bayanlar sürekli olarak, değişik ve yeni örgü patik modelleri ve örnekleri ararlar. Çünkü modeller o kadar fazla kendini tekrar etmeye başladı ki, en fazla örülen örgü patikler bile artık kabak tadı verdi desek yanlış konuşmuş olmayız sanırım. Patiklere bir desen ve model vermek için sadece motifin farklı olması gerekmez. Çeşitli ip renkleri ile beraber kombinlenen patik modelleri de oldukça farklı çalışmalar ortaya çıkartmak için güzel bir yöntem. Patik üzerine yapacağınız bir kaç küçük dokunuş, stil farklılığı da sizi sıradanlıktan uzaklaştırabilir.

Bayan patik örnekleri kolay anlatımlı olduğunda da çok işe yarar bir hale geliyor ve örerken de zevk alabiliyorsunuz. Resimli olarak anlatımların yanı sıra yazılı olarak, adım adım anlatımlar, patik yapılırken çok işe yarıyor. Tam olarak nerede hangi ilmeği atıp, nerede keseceğinizi bilmek size zaman kazandırıp, bilmediğiniz bir modeli çok kolay örmenizi sağlayabilir.

Değişik ip renkleri ile yeni modelde patik örmek çok kolay

Az önce de bahsettiğimiz gibi motif farklılığı istemiyorsanız veya farklılık için renklerden faydalanmak size daha cazip geliyorsa, aşağıdaki anlatımımız size göre. Aynı tarz ve aynı teknik ile farklı renklerde patikler sizin elinizden rahatlıkla çıkacak. Uyum her zaman önemli. Renkleri doğru kullanarak da çok güzel, kolay patik örerek yeni modelleri elinize alabilirsiniz.

Kolay bir şekilde yeni patik modeli nasıl örülür?

Aşağıda hem yazılı hem de resimli olarak açıklamasını bulabileceğiniz bu güzel patiği örmek size çok zevkli gelecek. Adım adım anlatımı sayesinde zorlanmadan güzel bir patik modeli sahibi olabileceksiniz. Böyle güzel ve anlatımlı patik modelleri ile bebek patikleri 1yumak.com’ da sürekli olarak paylaşılıyor. Özellikle bebekler için farklı, yeni ve değişik bebek patik modelleri yazılarımıza bakmadan geçmeyin. Size ilham verecek çok güzel modeller inceleyeceksiniz.

Yukarıdaki yazılı anlatıma destek olarak, aşağıdaki galeride bulunan fotoğraflar size biraz daha kolay patik örmek için yardımcı olacak. Fotoğraflar ve yazılı anlatımı birleştirdiğinizde, bu güzel modeli rahatlıkla örebileceksiniz. Herkese kolay gelsin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git