Dondurma Çubuğu İle Yapılan Fıstıklı Yelek Lizöz Lif Modeli

Tüm hanımların keyif alarak yaptığı işlerden biri örgü örmektir. Örgü örmek tüm gün evin işlerinden kendimize vakit ayırmamızı sağlar. Aynı zamanda stresten uzaklaşmamız için de bir numaralı kaçamak yoludur. Özellikle kış aylarına hazırlık için yaptığımız bere, atkı, kazak vb. kıyafetler soğuk günleri rahat geçimemizi sağlıyor. Ayrıca yakınlarımıza da ördüklerimizi hediye edebiliriz. Böylece paylaşmanın mutluluğunu yaşarız. Yeni modeller öğrenmek ve öğretmek de güzel bir his yaratır. Öyleyse bugün de dondurma çubuğu ile yapılan fıstıklı yelek lizöz lif modelinin yapılışını öğrenelim.

Bu modelde de tığ kullanacağız. Diğerlerine göre daha zahmetli gibi görünüyor. Ama aralarında boşluklar olduğu için çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Böyle modelleri yapması son derece kolaydır. İlk denediğinizde karmaşık gibi görünse de eliniz alıştıktan sonra rahat bir şekilde çok fazla ürün elde edebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden diğer lif ve yelek modellerine de ulaşabilirsiniz.

Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz düşüncelerini yorum olarak belirtebilirsiniz. Uzman ekibimiz size en yakın sürede geri dönüş yapacaktır. Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşmanız durumdan çözüm önerileri üreteceğiz. Böylece örgü işlerinizi tamamlamak konusunda zorluk çekmeyeceksiniz.

Dondurma Çubuğu İle lif Modeli Yapımı Resimli Anlatım

Dondurma Çubuğu İle Yapılan Fıstıklı Yelek Lizöz Lif Modeli Detayları

Banyolarımızda kullandığımız lifleri genelde dışarıdan almak istemeyiz. Çünkü genelde naylondan yapılan lifler cildimizin tahriş olmasına sebep olur. Ama evde yumuşak yünlerden öreceğimiz lifler son derece rahat kullanım sağlar. Böylece hangi şartlarda ve hangi malzeme kullanılarak yapıldığını bilmiş oluruz. İçimiz rahat bir şekilde banyolarımızda örgü liflere yer verebiliriz.

Kış aylarında sırtımızı sıcak tutmamız çok önemlidir. Soğuk günlerde üşümememiz için yelek kullanmamız gerekir. Bu yelekleri de yine dışarıdan almak yerine evde kendimiz ördüğümüz de kendi zevkimize göre yapmış oluruz. Böylece her renkten yeleğe sahip oluruz. Özellikle kendi ellerimiz ile yaptığımız ürünleri diğerlerinden daha fazla beğeniriz. Üzerimizde ördüğümüz kıyafetleri gören yakınlarımız da neler yapabileceğimize şahit olur.

Dondurma çubuğu ile yapılan fıstıklı yelek lizöz lif modelinin yapılışını öğrenmemiz kısa zaman alacaktır. Diğer modeller gibi fazla vaktimizi almayacaktır. Böylece gün içerisinde bir çok lif yapabiliriz. Ayrıca bir kaç gün içinde de bir yeleği bitirebiliriz. Bu modeli dilediğimiz her ürün için de kullanabiliriz.

Dondurma Çubuğu İle Fıstıklı Yelek Lizöz Lif Modeli Yapılışı

Dondurma çubuğu ile yapılan fıstıklı yelek lizöz lif modelinin yapılışını aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan öğrenebilirsiniz. Ören Hanım’ın anlatımı oldukça açıklayıcı ve basittir. Sizler de kendi yeleklerinizi evde örebilirsiniz. Ördüklerinizi yakınlarınıza hediye ederek mutluluklarını paylaşabilirsiniz.

Renk seçimi konusunda tercihinizi her yönden yapabilirsiniz. Ama lifler için açık renkleri yelekler için ise koyu renkleri tercih etmenizi öneririz. Ayrıca çalışmalarınız sırasında mola vererek dinlenmeyi prensip haline getiriniz. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

Ören Hanım’a dondurma çubuğu ile yapılan fıstıklı yelek lizöz lif modelinin yapılışını bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

2017-2018 En Güzel Lif Modelleri

Kolay Örülebilen Değişik Lif Örnekleri

Etiketler:

Dondurma Çubuğu İle Yapılan Fıstıklı Yelek Lizöz Lif Modeli Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Müjgan Unutmaz dedi ki:

    Paylaştığınız örnekler için teşekkürler.

  2. Müjgan Unutmaz dedi ki:

    Kış geldi örmeye başlıyorum.

Sayfa başına git