Düğmeli Ve Düz Örgü Boyunluk Modelleri

Havaların soğuması ile birlikte dolaplarmızdaki kışlık eşyalarımızı çıkarmaya başladık. Yazlık kıyafetlere göre kışlık kıyafetlerin daha kalın olmasıdan dolayı pek sevilmez ama soğuk havalarla başa çıkmak içinde bu giysiler gerekli elbette. Peki mont, kaban, kazak derken vücudumuzun en hassas bölgesi olan boyun bölgemizi nasıl koruyacağız soğuklardan.

Bu konuda bize yardımcı olacak aksesuarımız örgü boyunluklarımız olacak. El yapımı örgü boyunluk modelleri ile boynumuzu soğuklardan ve rüzgardan koruyabiliriz. Biliyoruz ki en hassas noktalardan bir kısım olan boyun içerisinden binlerce sinir ve damar geçmektedir. Bu yüzden örgü modelleri ile yapılmış zarif ve şık boyunluklar bu bölgemizi saracak ve bizi hem sakin hem de soğuk kış günlerinde gerginliğimizi alacaktır.

Erkekler için ve bayanlar için örgü boyunluk örnekleri oldukça fazla ama erkeklere yakışan düğmeli örgü boyunluklar olduğunu hepimiz biliyoruz.Sizlere seçtiğimiz düğmeli boyunluk modellerinden bir tane beğenerek eşinize çocuklarınıza veya sevdiklerinize örebilirsiniz.Bu arada hanımlarıda unutmayalım hanımlar için ise örgü boyunluklar daha renkli ve daha kalın modellerden oluşuyor.

Erkek Ve Bayan Örgü Boyunluk Modelleri

Bir sonraki yazımızda örgü boyunluk nasıl yapılır bunu paylaşmayı düşünüyoruz. Eğer örgü örmeyi bilmiyorsanız web sitemiz üzerindeki eğitim videoları sayesinde örgü örebilir ve harika boyunluklar ortaya çıkarabilirsiniz.Şimdi kış için olmazsa olmaz olan örgü boyunluk örneklerimize bir bakalım. Sımsıcak bir kış geçirmeniz dileğiyle hoşçakalın.

 

Etiketler:

Düğmeli Ve Düz Örgü Boyunluk Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Denise dedi ki:

    Çook güzel modellerini var bayıldım <3 eldiven (parmaksız) modeli aradım ama bulamadım var mı sizde anlatımlı olarak acaba? Örgü veya tığ işi de olabilir 🙂

    1. Bir Yumak dedi ki:

      Tam olarak anlayamadık parmaksız eldiven yapımını mı istiyorsunuz Denise hanım ?

Sayfa başına git