Düğümlü Dalgalar Örgü Modeli Ajurlu Bayan Yelek Örnekleri

Tüm bayanların boş vakitlerini değerlendirmek için yaptığı örgüler son derece değerlidir. Çok eski zamanlardan beri var olan örgü çeşitleri günümüzde de kullanılıyor. Annelerimizden ve diğer büyüklerimizden öğrendiğimiz modeller ile yıllarca çeşitli ürünler yaptık. Ayrıca birlikte hazırladığımız çeyiz sandıkları da evlendikten sonra çok işimize yaramıştır. Bizler de yeni modeller ile kız çocuklarımızın çeyiz takımlarını hazırlamaya başlıyoruz. Eğer sizler de her gün yeni modeller öğrenmek isterseniz sitemizi takipte kalın. Bugün de düğümlü dalgala örgü modeli ajurlu bayan yelek örneklerini öğreneceğiz.

Bu modelin yapılışı sizi biraz tedirgin edebilir. Özellikle isminin düğümlü olması tığ kullanacağımız konusunda sizleri korkutabilir. Ama bu model tamamen şiş ile yapacağız. Bu yüzden hiç endişe etmenize gerek yok. Sizler de çok rahat bir şekilde bu model ile dilediğiniz ürünleri yapabilirsiniz. Bizler şimdilik sadece yelek yapmayı anlatacağız. Eğer diğer bayan yelek örneklerini görmek isterseniz sitemizden ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ile diyalog halinde olmak isterseniz yorum atmanız yeterli olacaktır. Sizler için var olan uzmanlarımız en kısa sürede yorumlarınıza geri dönüş yapacaktır. Bizimle ve diğer okuyucular ile kendinize öz modelleri de paylaşabilirsiniz. Aklınıza takılanları da mutlaka danışın. Üzerinde konuşur ve çözüm bulmak için elimizden geleni yaparız.

düğümlü dalgalar örgü modeli ajurlu bayan yelek örneği yapımı resimli anlatım

Ajurlu Bayan Yelek Örnekleri İçin Düğümlü Dalgalar Örgü Modeli

Ördüğümüz yelekler mutlaka bir gün işimize yarayacaktır. Özellikle en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı kış aylarında soğuktan korumak için yelek örmeye karar veririz. Ayrıca bu modeli kullanarak yeni fikirler de üretebilirsiniz. Her zaman yeni bir şeyler öğrenmek ve onları kullanabilmek yaratıcılığınızı arttırır. Sizler her daim çok daha güzellerini ve farklı olanları yapabilecek güce sahipsiniz.

Bu modeli bitirdiğinizde küçük ağaç şekilleri oluştuğunu göreceksiniz. Çiçek ve ağaç şekilleri her yerde kullanılan ve oldukça hoş bir görüntü oluşmasını sağlayan şeylerdir. Sizler de bu şekillerden yararlanarak herkesin beğeneceği ürünler elde edebilirsiniz. Bu sayede eğer ördüklerinizi birine hediye edecekseniz evrensel şekillerden ve motiflerden yararlanmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Ajurlu bayan yelek örnekleri için düğümlü dalgalar örneğini yaparken elinizin kısa sürede alıştığını göreceksiniz. Ayrıca bu yazımızda öğrendikleriniz ile süveter de yapabilirsiniz. Yelekler gibi süveterler de çok kullanışlı ve sıcak tutarlar.

Düğümlü Dalgalar Örgü Modeli Ajurlu Bayan Yelek Örneği Yapılışı

Düğümlü dalgalar örgü modeli yapılışını aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan öğrenebilirsiniz. Gönülden Örgüler’in anlatımı son derece basit ve açıktır. Ayrıca yün ve şiş seçiminde alışık olduklarınızı tercih etmelisiniz. Böylece yeni modelleri denerken zorlanmazsınız.

Ayrıca renk seçimi yaparken sizi baymayacak renkler tercih etmeniz gerekir. Yüksek renkler diye adlandırdığımız çok göz yoran renklerden uzak durmalısınız. Çalışmalarınız sırasında mola vermeyi de prensip haline getiriniz. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Gönülden Örgüler’e bizimle düğümlü dalgalar örgü modeli yapımını paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git