Düz Renk Bereli Bebek Yeleği Yapılışı

Aslında başlığı bu şekilde atmamızın nedeni, bu güzel hırkanın yelek olmasını dilediğimizdendi. Çok güzel ve farklı yeni bebek yelek modeli yapılışı anlatımı ile birlikte harika bir örgü örneği olacağını düşünüyoruz çünkü. Kol kısmını istediğimiz gibi düzenlediğimizde, istediğimiz yelek modelini elde edebiliriz. Ama illa ki bu da çok güzelmiş, hatta yelekten daha güzel duruyor derseniz de anlatımı tam olarak uygulayarak güzel bir hırka sahibi olabilirsiniz.

Modelin aynı motifini kullanarak da takım oluşturmak için güzel bir bere örneği var. Hem bere hem de bebek yeleği için çok güzel ve yeni modeller arasına girecek çok kolay bir örnek. Yelek ve hırka gibi bu örgü modellerini şişle örmek çok daha mantıklı geliyor. Tığ ile çok uzun süreler ve emekler harcayabilir, sonucunu da istediğiniz gibi alamazsanız biraz moraliniz bozulabilir. Çok fazla detaya takılmazsanız, şişle her şey güzel ve yolunda.

Rengarenk modeller yerine düz renk bebek yelek modeli

Belki internette gezinirken görmüşsünüzdür, bir çok kadın renkli bir örgü işi örmek için bir çok ip kullanıyor. Kullanılan ipler birbiri ile uyumlu değilse, birbirini tamamlayacak renklerde kullanılmamışsa oldukça kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Biz her zaman en fazla üç renk ile yapılmasını ve bu renklerin seçilirken çok dikkatli olunmasını tavsiye ediyoruz. Bu yazımızdaki değişik bebek yelek yapılışının anlatımı yeni bir şey değil. Tek renk olarak uygulanmış, üzerindeki desen ile biraz daha desteklenerek güzelleştirilmiş.

Düz renk bere ile birlikte bebek yeleği kolay nasıl yapılır?

Her modelin bir yapılış şekli ve tekniği var. Bazıları sadece fotoğraflı anlatım olurken, bazıları ise sadece şeması verilip örnek çıkartılmış. Adım adım anlatımlı modeller ise her zaman bir adım önde. Bu güzel yelek veya hırka da diyebiliriz örülmesi, aşağıdaki anlatım sayesinde biraz daha kolaylaşabilir. Şiş ile nerede ne yapacağınızı çok rahat okuyabilirsiniz. Renk konusunda ise maviye takılmayın. Toprak renkleri ve pastel renkler de bu güzel örgü modeli için çok şık olacak.

Adım adım kolay bebek yelekleri yapılışı anlatımı

Bahsettiğimiz gibi, aşağıdaki anlatım sayesinde bebeklerinize kolay yelekler örebilir, bunları hırka gibi giysilere çevirebilirsiniz. Bir çok modelin ve örneğin paylaşıldığı sitemizde, anlatımlı örgüler bölümüne de göz atın. Model fotoğraflarının yanı sıra, anlatımlı örnekleri de inceleme fırsatınız olacak.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git