El Örgüsü Çanta Modelleri

El Örgüsü Çanta Modelleri

Örgü eskiden beridir bizim hayatımızın bir köşesinde olmuştur ve olmaya da halan daha devam etmektedir. Çeyizlik eşyalardan, ev dekoruna, giyim sektörüne kadar pek çok alanda örgü ürünlere rastlamak mümkündür.  Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış olan pek çok örgü modelinin ve örneğinin yanı sıra her geçen gün değişen moda akımlarına uygun model ve örnekler ortaya çıkmaktadır. Sürekli gelişen değişen sektörlerin içinde örgü ürünlere de oldukça fazla değer verilmekte ve denenmektedir. Örgü ürünler özellikle de tekstil, giyim sektöründe hak ettiği değeri fazlasıyla kazanmayı bilmiştir. Örgü kazaklar, yelekler, montlar, şallar, atkılar hatta örgü çantalar bile yapılmaya, örülmeye başlanmıştır.

Kombinelerinde farklılığı ve şıklığın yakalamak isteyen bayanlar tek ve kendine özgü olan el örgüsü çantalar ile bu şıklığı yakalamaya çalışmakta ve başarılı da olmaktadır. Kadınlar girdikleri ortamlarda dikkat çekmeyi ve şık olmayı sevdikleri için kombinelerinde örgü parçalara da yer vermeye özen gösterirler.

Hem günlük hayatta hem de özel davetler için yapılan kombinelerde kıyafetler kadar onlara eşlik eden çanta modelleri de dikkat çekici ve şık olmalıdır. Hazır alınabilecek binlerce çanta modeli olsa siz el işi çanta modelleri sayesinde istediğiniz dikkati rahatlıkla üzerinize çekebilirsiniz. Örgü çantalar birçok farklı modelden oluşmaktadır. Büyük boy çantalar örüldüğü gibi küçük boy el çantaları da örülmektedir. Tercihinizi kendi zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirleyerek örmeye başlayabilirsiniz.

El işi çanta örnekleri oldukça fazla çeşitlilik içermektedir. Tek renk düz ve sade olarak örebileceğiniz çanta modellerinin yanı sıra daha ağır ve birden fazla rengin kullanıldığı çanta modelleri de bulunmaktadır. Özellikle örgü konusunda acemi olanlar için basit modeller de yer almaktadır. Ancak örgü konusunda daha başarılı ve profesyonel olanlar için daha ağır ve zor modeller de bulunmaktadır. Tek renk ile düz şekilde ördüğünüz çantaları çeşitli materyaller ile süsleyebilir, daha şık bir hale getirebilirsiniz. İnci, boncuk, pul, kurdele gibi ürünler ile süsleyebileceğiniz gibi aynı zamanda ince tığ işi örgü ile yaprak, çiçek gibi motifler yaparak süsleyebilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git