En Sevilen Değişik Örgü Modelleri

Özellikle kış aylarının gelmesi ile birlikte pek çok kişinin örgüye olan merakı da artmaktadır. Birbirinden farklı örgüler ile el becerileri ortaya koyan hanımlar aynı zamanda tasarladıkları örgüler ile kendileri için bir ek gelir de elde edebilmektedir. Örgüler ile satış yapıp kendi emeğinin karşılığını alan pek çok hanım ördükleri örgüler sayesinde kendilerine olan güvenlerinin de arttığını fark etmektedir.

Örgüleri ile kimi zaman çeyizleri süsleyen kimi zaman küçük bir çocuğun ısınmasına destek olan kadınlar birbirinden farklı örgü tasarımları ile de konuşulmaktadır.Örgü örmeyi seven kadınlar için örgünün sınırları zorlanmaktadır. Öyle ki kimi zaman dolap süsleri olabilen örgüler kimi zaman bir çocuk için oyuncak olabilmektedir.

Farklı Ve Değişik Örgü Modelleri ile Neler Yapılabilir ?

Örgüler ile kendiniz için hırkalar örebilir ya da ev dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz. Örgü modelleri arasında son dönemlerde en çok yapılanlardan biri de örgü battaniyelerdir. Örgü battaniye ile yatak örtüleri dekoratif kırlentler de yapılmaktadır. Özellikle country tarzı mobilyalar ile birlikte çiçek motiflerini kullanmak isteyen kişiler için örgü kırlentler oldukça uyumludur.

orgu-modelleri-1-yumak

Örgü modelleri ile çocuklarınız için sağlıklı oyuncaklar yapabilmeniz mümkündür. Çocuklar için piyasada olan pek çok ürün kansere neden olabilecek pek çok zararlı madde taşımaktadır. Bu nedenle örgü oyuncaklar çocuklar için yararlı olabilmektedir. Örgü oyuncaklar amigurumi ismi ile anılmaktadır. Birbirinden farklı amigurumi oyuncaklar ile sizlerde çocuklarınız için sağlıklı oyuncaklar tasarlayabilirsiniz.

En Sevilen Örgü Modelleri Fotoğraf Galeri

Örgü örmek pek çok kadın için terapi niteliği de taşımaktadır. Stresin atılmasına yardımcı olan örgüler ile aynı zamanda pek çok kazanç da sağlayabilmektedir Örgü örmeyi bilmeyen ya da örgü için ayıracak zamanı olamayan pek çok kişi hazır ürünler yerine el emeklerinin olduğu ürünlere yönelebilmektedir. Özellikle bebekler için örülen pek çok örgü kullanış açısından faydalı olabildiği gibi aynı zamanda hoş bir görünüm de sağlayabilmektedir.

Örgü yaparak sizlerde pek çok genç kızın hayallerini süsleyen çeyizleri için tasarımlarda bulunabilirsiniz. Çeyizler için vazgeçilmez parçalardan biri de örgü liflerdir. Örgü lifler yaparak sizlerde kendiniz için çeyiz hazırlayabilir sevdiklerinize farklı hediyeler verebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git