En Yeni Bebek Hırkası Modelleri

En Yeni Bebek Hırkası Modelleri
Bebekler için alınacak pek çok hazır ürün bulunsa da el örgüsü, el emeği ile yapılan ürünlere daha çok önem verilmektedir. Özellikle de soğuk kış günleri için sıcacık tutacak olan yelekler, kazaklar, hırkalar, patikler yapılmaktadır. Hazır olarak alınan bebek ürünleri hiçbir zaman örgü ile yapılanların yerini tutmamaktadır. Sizler de en değerli varlıklarınız olan bebeğiniz için birbirinden şık ve farklı örgü parçalar elde edebilir, örebilirsiniz. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan bebek örgü modellerinin yanı sıra aynı zamanda güncel bebek örgü modelleri de ortaya çıkmaktadır. Değişen modaya, yenilenen iplik modellerine uygun olarak pek çok örgü modeli ve örneği de ön plana çıkmaktadır.
Bebek örgülerinin olmazsa olmazı ise el örgüsü hırka modelleri ve örnekleridir. El örgüsü hırkalar ile bebeğinizin şıklığını tamamlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı, yeni ortaya çıkmış olan modern dokulu hırkalar ile bebeğinizi bütün kış sıcacık tutabilirsiniz.
El işi bebek hırkası modelleri erkek ve kız bebekler için farklı modeller ve renkler kullanılarak yapılmaktadır. Her iki cinsiyet içinde farklı modeller bulunmaktadır. Düz ve sade hırka modellerinin yanı sıra bir o kadar ağır hırka modelleri de bulunmaktadır. Eğer örgü konusunda acemi iseniz daha basit ve düz örnekleri tercih ederek kendinizi geliştirebilirsiniz. Ancak örgü konusunda ustaysanız da daha ağır ve zor modelleri de tercih ederek örebilirsiniz.
El işi bebek hırkası örnekleri arasında kapüşonlu olarak yapılan hırkalar olduğu gibi aynı zamanda kapüşonsuz olarak örülen hırka modelleri de bulunmaktadır. Hangi örnek sizin daha çok içinizi siniyor ve hoşunuza gidiyorsa o şekilde karar verip örebilirsiniz. Aynı zamanda ördüğünüz hırkanın renginde ve modelinde şapka, atkı bere takımları veya tulum örerek takımda oluşturabilirsiniz. Süslemek ve örmüş olduğunuz hırkaların şıklığına şıklık katmak için kurdele, boncuk, inci, motif gibi materyalleri kullanabilirsiniz. Bebek hırkalarını tek renk iplik ile düz bir şekilde veya desenli örebileceğiniz gibi aynı zamanda birden fazla rengi kullanarak daha renkli bir hırka elde edebilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git