En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri

En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri

Hazır olarak alınan ürünler hiçbir zaman örgü ürünlerin sıcaklığını ve rahatlığını vermemektedir. Bundan dolayı da el emeği, el örgüsü ürünlere olan düşkünlük gün geçtikçe artmakta her geçen sene yeni ürünler, modeller ve örnekler ortaya çıkmaktadır. Hem yetişkinler hem de çocuklar ve bebekler için oldukça harika örgü ürünler bulunmaktadır. El örgüsü kazaklar, yelekler, hırkalar, patikler, şapkalar kış aylarının gelmesi ile beraber gün yüzüne çıkmaya başlamıştır.

El işi bebek şapkaları oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk düz olarak örülen berelerin yanı sıra birden fazla rengin kullanıldığı motifli ve desenli bebek şapkaları bulunmaktadır. Erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı şapka modelleri ve iplik renkleri tercih edilerek örülmektedir. İsterseniz şiş örgüsü ile dilerseniz de tığ işi örgü ile bebeğinizi sıcacık tutacak örgü şapkalar elde edebilirsiniz.

Şiş örgüsü ile yapılan bebek şapkaları oldukça fazla model ve örneğe sahiptir. Şiş örgüsü ile ördüğünüz bebek şapkasını isterseniz desensiz, düz örebilir, dilerseniz de desenli motifli yapabilirsiniz. Düz ve sade şekilde ördüğünüz bebek şapkalarını çeşitli şekillerde süsleyerek renk ve hareketlilik katabilirsiniz. Kız bebek şapkaları için çiçek, yaprak gibi motifler ekleyerek süsleyebilir veya inci, boncuk gibi materyaller ile süsleyebilirsiniz. Erkek bebek şapkalarını süslemek için ise hayvan figürlerini, ponpon veya püskül tercih edebilirsiniz.

 Tığ işi bebek şapkaları ise yine oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Şiş örgüsü bilmeyen bayanlar tığ örgüsünü kullanarak oldukça şık ve farklı bebek şapkaları elde edebilirler. Tığ ile örülen bebek şapkalarını dilerseniz bütün halde örebilir, dilerseniz de parçaların veya motiflerin birleşmesi ile oluşan bebek şapkası modellerini tercih ederek örebilirsiniz. Özellikle örgüye yeni başlayanlar için bütün halde örmek zor gelebilir. Bunun için özellikle son sezonlarda moda olan parçaların, motiflerin birleşmesi ile oluşan bebek şapkalarını tercih edebilirsiniz. Rengarenk ipliklerin kullanıldığı bu model şapkalar eminim ki bebeğinize de çok yakışacaktır.

Değişik bebek şapkası modelleri arayanlar sitemizde yer alan resimleri inceleyerek karar verebilirler. Beğendiğiniz modeli istediğiniz renk ipi tercih ederek örebilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git